lyžařské hotely s vířivkou - odpočinek na lyžařské & zimní dovolené

Voda, teplo a masáž na lyžařské dovolené! Tuto kombinaci vám poskytne vířivka na hotelu, neboli jacuzzi či ještě jinak hot tube. Po dlouhém a náročném dni na svazích se můžete těšit na relaxaci ve vířivce. Relaxujte na lyžařské dovolené!Informace o vířivce, otevírací době a příp. poplatcích v místě pobytu najdete po kliknutí na požadované ubytování v popisu hotelu v záložce "Poplatky a služby ve středisku".

lyžařské hotely s vířivkou - odpočinek na lyžařské & zimní dovolené
lyžařské hotely s vířivkou - odpočinek na lyžařské & zimní dovolené

Jaké přednosti mi nabízí vířivka v hotelu?

Kromě odpočinku po náročném dni lyžování nabízí vířivka také řadu zdravotních přínosů. V bublající vodě můžete sedět a těšit se z příznivých účinků vířivky na zdraví. Koupele ve vířivce uvolňují klouby a končetiny. Teplo má pozitivní vliv na krevní oběh a stimuluje metabolismus. Kromě toho se uvolní vaše napjaté svaly a celé tělo. Po dlouhém dni na lyžích pomůže vířivka také proti bolestem svalů. V hotelu s vířivkou tak můžete skvěle kombinovat zimní dovolenou a odpočinek!

Kde najdete lyžařské hotely s vířivkou?

Ať už v Rakousku, Švýcarsku, Itálii nebo Německu, lyžařské hotely nabízející jacuzzi, vířivku nebo hot tube existují v mnoha regionech. V některých ubytování je vám k dispozici i vlastní vířivka, což je ideální pro páry a romantickou dovolenou pro dva. Odpočinek po lyžování je tak ještě zábavnější a další den můžete vyrazit na lyže plni nové energie. Kromě toho jsou vířivky v takovýchto lyžařských hotelech často umístěny venku, takže máte úchvatný výhled na okolní hory. Se sklenkou sektu se celá věc stane nezapomenutelným zážitkem vaší příští lyžařské dovolené.

Kolik stojí využití vířivek v takovém hotelu?

V mnoha lyžařských hotelech je zahrnuto využití vířivky v ceně pobytu, takže je pro vás zdarma. Příslušné poplatky najdete na naší webové stránce po kliknutí na požadované ubytování v záložce "Poplatky a služby ve středisku".