Luxusní dovolená - sen o komfortu a pohodlí se stává skutečností!

Patří k Vaší vysněné dovolené nekompromisně prvotřídní wellness s různými druhy saun, zasklený venkovní bazén s panoramatickým výhledem, pestrá nabídka nápojů po celý den a útulný salónek, kde si za příjemné atmosféry při sklence vína můžete vychutnat svou oblíbenou knížku, nejlépe za praskání dřeva v krbu? Pak jste tu naprosto správně!

Naše luxusní čtyř- až pětihvězdičková ubytování přesvědčí nejen komfortním, moderním a elegantním zařízením, ale také jedinečnou atmosférou, díky které si pobyt příjemně užijete. Luxusní dovolená v nejkrásnějších střediscích Rakouska, Itálie a Francie - u nás si na své přijde prostě každý! Prohlédněte si naši nabídku nejlépe hned!

Luxusní dovolená - sen o komfortu a pohodlí se stává skutečností!
Luxusní dovolená - sen o komfortu a pohodlí se stává skutečností!

Luxusní zimní dovolená Rakousko

Rakousko je klenotem pro milovníky luxusní lyžařské dovolené, známé kombinací vynikajících lyžařských středisek a exkluzivního ubytování. Objevte prvotřídní střediska jako je Lech am Arlberg nebo Kitzbühel, která nadchnou kombinací náročných sjezdovek, luxusních hotelů a prvotřídních wellness zařízení. V těchto destinacích si vychutnejte špičkovou rakouskou kuchyni a vynikající služby.

Všechny nabídky v Rakousku

Luxusní zimní dovolená Francie

Ve Francii najdete luxus na sjezdovkách v řadě exkluzivních lyžařských středisek. Tato střediska nabízejí elegantní ubytování, vyhlášené lyžařské školy a prvotřídní gastronomii. Kromě vynikajících lyžařských zážitků nabízejí také luxusní aktivity, jako jsou návštěvy lázní a gurmánské večeře. Poznejte francouzskou eleganci a vynikající služby, které dělají z francouzské lyžařské dovolené jedinečný zážitek.

Všechny nabídky ve Francii

Luxusní zimní dovolená Švýcarsko

Švýcarsko s letovisky jako Verbier, Zermatt a Svatý Mořic nabízí bezkonkurenční luxus. Těšit se můžete na prvotřídní lyžařské podmínky, luxusní chalety a exkluzivní lázeňská zařízení. Vychutnejte si kulinářské speciality v restauracích oceněných michelinskou hvězdou a zažijte prvotřídní služby. Mnohá střediska nabízejí výjimečné aktivity jako je heliskiing a soukromé lyžařské výlety. Švýcarsko je vysněnou destinací pro každého, kdo hledá něco výjimečného.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Luxusní zimní dovolená Itálie

Itálie kombinuje vynikající lyžování s dolce vita v luxusních střediscích jako je Cortina d'Ampezzo a Madonna di Campiglio. Čeká na vás stylové ubytování, prvotřídní sjezdovky a exkluzivní aprés-ski zážitky. Vychutnejte si italskou kuchyni v gurmánských restauracích a relaxujte v luxusních lázních. Italská lyžařská střediska jsou ideální pro každého, kdo hledá prvotřídní komfort a stylovou atmosféru.

Všechny nabídky v Itálii

Luxusní zimní dovolená Německo

V Německu najdete luxusní lyžařskou dovolenou v prvotřídních lyžařských střediscích, jako je Garmisch-Partenkirchen nebo Oberstaufen. Užijte si prvotřídní ubytování, gurmánské restaurace a prvotřídní wellness zařízení. Lyžařská střediska nabízejí vynikající sjezdovky a moderní lanovky. Mimo sjezdovky na vás čekají kulturní zážitky a exkluzivní nákupní možnosti.

Všechny nabídky v Německu

Luxusní zimní dovolená Polsko

Polsko nabízí luxusní lyžařskou dovolenou ve střediscích jako je Zakopané. Čekají tu na vás exkluzivní střediska, prvotřídní wellness zařízení a gurmánské restaurace s místní i mezinárodní kuchyní. Lyžařská střediska nabízejí dobře upravené sjezdovky a nejmodernější vybavení. Vychutnejte si kouzlo Tater a polskou pohostinnost, díky níž bude vaše luxusní lyžařská dovolená nezapomenutelná.

Všechny nabídky v Polsku

Luxusní zimní dovolená Andorra

Objevte luxus andorrských lyžařských středisek Grandvalira a Vallnord, která jsou známá svými prvotřídními sjezdovkami a exkluzivními wellness zařízeními. Těšte se na skvělou kuchyni a rozmanité aktivity, jako jsou výlety na sněžnicích a jízda se psím spřežením. Andorra kombinuje vynikající lyžování s bezcelními nákupy a luxusním ubytováním, což je ideální pro vytříbenou lyžařskou dovolenou.

Všechny nabídky v Andoře

Co znamená luxus na zimní dovolené?

Odpočinek pro tělo i duši plus sportovní vybití při lyžování v lyžařském středisku: podle nás není lepší kombinace, jak si dát pohov od každodenních starostí. Pokud nejste právě na sjezdovce, můžete se zaměřit na masáže, různé terapie, saunu nebo zdravou výživu pro fyzickou rovnováhu. Kulinářské speciality se tu setkávají s širokou nabídkou spa a wellness a tvoří dohromady prvotřídní dovolenou na lyžích. Máte speciální přání? Ať už vegetariánské menu, dietní kuchyně, salon krásy nebo hlídání dětí – tady Vám budou už tak příjemné dny ještě zpříjemněny.

Správné středisko pro luxusní dovolenou

Kdo při výběru místa klade důraz na široký výběr zimních sportovních aktivit, exkluzivních nákupních zážitků a gurmánských restaurací, tomu doporučujeme například Sölden. Sölden je ráj pro zimní sportovce a je známý pro rozsáhlou nabídku sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Navíc se tu setkáte také s nabídkou relaxace na nejvyšší úrovni v nádherné kulise Alp. Chcete se nechat obskakovat jako hollywoodská hvězda? Tak zamiřte třeba do Sv. Mořice. Atmosféra ve středisku je zážitek a zve k odpočinku například v jedné luxusní horské chatě. Samozřejmě nabízejí i menší, vám možná neznámá střediska luxusní zimní dovolenou, jako například Waidring, Bürserberg nebo Wagrain v Rakousku, Oberstaufen v Německu nebo Val Cenis ve Francii.

Na co dávat pozor při plánování luxusní zimní dovolené?

Na Vaší luxusní zimní dovolené by měla samozřejmě sedět atmosféra. Ve vyhledávacím filtru na naší webové stránce můžete jednoduše vybrat, co je pro vás důležité například u vybavení pokoje nebo ve wellness zařízení. Takto vám budou ukázána tomu odpovídající ubytování. V potaz byste měli brát například také to, zda je ubytování vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo pro dospělé a to podle toho, zda cestujete s dětmi nebo ne. Také příjezd a odjezd na exkluzivní zimní dovolenou by měly být co nejméně komplikované, aby váš odpočinek začal již při cestě na místo a vy si mohli nerušeně užívat volna dle svých představ!