Lyžařská dovolená pro studenty - levné lyžování pro studenty!

SnowTrex nabízí více než 2 500 ubytovacích kapacit, takže si vždy vyberete tu správnou nabídku pro perfektní lyžařskou dovolenou - a to i pro cenově náročné studenty. Od cenově dostupných apartmánů s vlastním stravováním až po levné krátké zimní dovolené v nejoblíbenějších evropských lyžařských střediscích - každý si zde najde něco pro sebe. Objevte naši širokou nabídku lyžařských dovolených pro studenty právě teď!

Lyžařská dovolená pro studenty - levné lyžování pro studenty!
Lyžařská dovolená pro studenty - levné lyžování pro studenty!

Lyžařské zájezdy pro studenty Rakousko

Studenti mezi lyžaři najdou v rakouských Alpách řadu atraktivních lyžařských destinací jako Zillertal, Obertauern a Saalbach. Tyto regiony jsou známé svými rozmanitými sjezdovkami a živou aprés-ski scénou. Jsou tak ideální pro skupiny mladých nadšenců zimních sportů, kteří si rádi zalyžují i pobaví. Kromě toho je mnoho nabídek s cenově dostupnými možnostmi ubytování speciálně přizpůsobeno rozpočtu studentů.

Všechny nabídky v Rakousku

Lyžařské zájezdy pro studenty Francie

Známá lyžařská střediska ve Francii jako Les 3 Vallées a SuperDévoluy nabízejí stovky kilometrů sjezdovek a nádherná alpská panoramata. Tyto regiony jsou oblíbené zejména u studentů, kteří pro svou lyžařskou dovolenou ocení rozsáhlá lyžařská střediska s prvotřídní infrastrukturou. Ve Francii jsou vždy k dispozici výhodné nabídky, například pro skupinové ubytování, což činí tyto destinace obzvláště atraktivními pro studentské rozpočty.

Všechny nabídky ve Francii

Lyžařské zájezdy pro studenty Itálie

Itálie je díky lyžařským střediskům jako Gitschberg nebo Folgarida nejlepší volbou pro studenty, kteří si uvědomují cenu. Tato lyžařská střediska nabízejí nejen vynikající sjezdovky. Kromě typických italských kulinářských specialit zde místní obyvatelé umí zaujmout také svým vřelým a pohostinným chováním, které samozřejmě velmi dobře působí i na studenty. Atraktivní balíčky navíc umožňují skupinám studentů užít si lyžařskou dovolenou bez větší finanční zátěže.

Všechny nabídky v Itálii

Lyžařské zájezdy pro studenty Švýcarsko

Ve Švýcarsku si lyžaři mezi studenty mohou v zimě vychutnat fantastické alpské panorama. Stranou od známějších luxusních lyžařských středisek jako Zermatt nebo Svatý Mořic nabízejí lyžařská střediska jako Engelberg nebo Interlaken cenově dostupné alternativy. Zde si můžete užívat rozmanité sjezdovky i akce a bary přátelské ke studentům. Díky skupinovému ubytování mohou studenti zažít lyžování ve Švýcarsku bez velkého rozpočtu.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Lyžařské zájezdy pro studenty Německo

V Německu nabízejí lyžařská střediska jako Berchtesgaden nebo Winterberg zejména v zimě vynikající podmínky pro všechny lyžaře z řad studentů. V těchto místech se můžete kochat nejen krajinou alpského podhůří nebo Sauerlandu. Mohou se také pochlubit dobře upravenými sjezdovkami a jsou snadno dostupné díky blízkosti velkých měst jako Mnichov nebo Kolín nad Rýnem. Díky slevám pro studenty a cenově výhodným balíčkům jsou tyto destinace atraktivní také pro mladé milovníky zimních sportů s omezeným rozpočtem.

Všechny nabídky v Německu

Lyžařské zájezdy pro studenty Andorra

Andorra je zasvěceným tipem na lyžařskou dovolenou pro studenty. Například lyžařské středisko Grandvalira nabízí skvělé možnosti pro cenově dostupnou lyžařskou dovolenou s přáteli, včetně živého aprés-ski a velkého výběru sjezdovek. Kombinace nízkých životních nákladů a velkých, snadno dostupných lyžařských středisek dělá z Andorry oblíbenou destinaci mladých lyžařů z celé Evropy.

Všechny nabídky v Andoře

Najděte levné nabídky na lyžařskou dovolenou pro studenty

 • Výhody First-Minute: Využijte možnost včasné objednávky a profitujte ze slev First-Minute. Pokud si objednáte zájezd několik měsíců předem, získáte často nižší ceny a širší výběr nabídek.
 • Ubytování pro skupiny: Pokud cestujete na lyžařskou dovolenou ve skupině pěti až deseti osob, je objednání skupinového ubytování v apartmánech nebo chaletech cenově výhodné.
 • Last-Minute nabídky: Mimo zkouškové období a během semestrálních prázdnin jste jako studenti poměrně flexibilní a často můžete využít nabídek Last-Minute, které nabízejí výrazné slevy.
 • Výhodné cenové nabídky: Vyberte si ubytování a hotely, které jsou v našem vyhledávání označeny jako „výhodná cena“, a za stejnou kvalitu zaplatíte méně.
 • Newsletter: S naším newsletterem budete vždy informováni o našich aktuálních nabídkách jako například akce Crazy Booking Night nebo Super-Last-Minute, které někdy nabízejí ubytování včetně skipasu za méně než 2 600 Kč na osobu.
 • Sociální sítě: Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu pro další novinky ze světa zimních sportů a soutěže o atraktivní ceny.

Tipy pro studentskou dovolenou na lyžích

 • Lyžařské středisko: Vyberte si lyžařské středisko, které nabízí nejen široký výběr sjezdovek pro všechny úrovně zkušeností, ale také živou aprés-ski scénu nebo akce zejména pro mladé lidi a studenty.
 • Příjezd: Pokud je to možné, využijte levných dopravních prostředků jako dálkové autobusy nebo vlaky, které často zastavují v blízkosti lyžařského střediska, a teprve poté se do lyžařského střediska dopravte kyvadlovou dopravou. Nejenže je to často levnější, ale také to umožňuje cestovat bez stresu bez vlastního auta.
 • Vlastní stravování: Zvolte si ubytování s vlastním stravováním, abyste snížili náklady na stravování. Vaření vlastních jídel může být výrazně levnější než například stravování v restauracích.
 • Lyžařské vybavení a kurzy: S mnoha nabídkami SnowTrex si můžete současně objednat lyžařské vybavení nebo výuku lyžování a ušetřit až 50 % v porovnání s cenou na místě.
 • Flex-Option: Podívejte se na nabídky s Flex-Option, kdy můžete bezplatně zrušit nebo změnit objednávku až 32 nebo 16 dní před příjezdem, pokud musíte cestu zrušit kvůli nepředvídatelným okolnostem, například zkouškám.

FAQ

Která lyžařská střediska jsou vhodná pro lyžařskou dovolenou mladých lidí?

Lyžařská střediska, která jsou oblíbená zejména u mladých lidí, se vyznačují osobitou aprés-ski scénou a rušným nočním životem. Zillertal nebo Ischgl v Rakousku jsou pro to ideální, protože mají často velké množství barů a klubů přímo u sjezdovek. Ve Francii jsou Les 2 Alpes a Val Thorens také známé svou mladou, mezinárodní strukturou návštěvníků a rozmanitými après-ski aktivitami.

Jaké akce čekají na studenty v lyžařských střediscích?

Mnoho lyžařských středisek pořádá v zimě speciální akce, které jsou pro studenty ideální. Jednou z nich je PowderWeek od SnowTrex, který se koná každý rok na začátku sezóny ve francouzských Les 2 Alpes a nabízí týden lyžování, večírků a rozsáhlý program mimo sjezdovky. Další významnou akcí je koncert Top of the Mountain v Ischglu, který každou sezónu nabízí velkolepá živá vystoupení mezinárodně uznávaných umělců.

Existují nějaké balíčky pro studenty, které zahrnují ubytování a skipas?

Ano, SnowTrex nabízí velký výběr lyžařských balíčků. Pokud si takový balíček objednáte, určitě získáte skipas za výrazně nižší cenu než na místě.

Jaké náklady je třeba vzít v úvahu při lyžařské dovolené pro studenty?

Náklady na lyžařskou dovolenou pro studenty se mohou lišit v závislosti na osobních potřebách a preferencích. Cena ubytování a skipasu závisí především na tom, zda se jedná o hotel nebo chatu a které lyžařské středisko bylo vybráno. Pokud již nevlastníte, je třeba vzít v úvahu také náklady na nákup nebo pronájem lyžařského vybavení. Při plánování cesty je třeba zohlednit také náklady na stravování na sjezdovce i v ubytovacím zařízení. V úvahu je třeba vzít také náklady na cestu do lyžařského střediska a zpět a případné výdaje na zábavu a aprés-ski.