Lyžařská dovolená se skipasem v ceně

Při plánování lyžařské dovolené se nemusíte nutně starat o každý jednotlivý detail. Kromě hotelu, apartmánu a částečně i stravování je u nás většinou v ceně zahrnutý už i skipas. Díky dovolené v balíčku ušetříte hotovost. Dokonce i výbavu na lyže nebo snowboard lze objednat přes nás - tím je postaráno o pohodovou zimní dovolenou bez běhání a shánění! Neváhejte a zajistěte si výhody zimní dovolené v balíčku!

Lyžařská dovolená se skipasem v ceně
Lyžařská dovolená se skipasem v ceně

Co je lyžařský balíček?

U nás máte možnost si kromě ubytování přiobjednat výhodně také další služby jako například skipas. Díky objednání takového balíčku ušetříte hotovost, protože celková cena za ubytování a skipas je výhodnější než při objednání zvlášť. A levněji nenabízíme pouze skipasy! U mnoha nabídek si při objednávání můžete sami vybrat druh stravování a rozhodnout se, jestli byste ještě rádi materiál k vypůjčení a/nebo pojištění. Právě pro rodiny s dětmi se vyplatí navíc podívat se na ty nabídky, kde bude na ubytování, skipas a/nebo materiál k vypůjčení sleva na děti. Vidíte! S objednávkou lyžařského balíčku můžete ušetřit hotovost. A to nejlepší: u nás máte Best-Price-záruku. V případě, že naleznete námi nabízený zájezd - při poskytování stejných služeb a při stejné dostupnosti - u jiného organizátora zájezdů levněji, zašlete nám tuto nabídku nejpozději v den objednávky e-mailem a my Vám zaručíme lepší cenu o 260 Kč. My jsme ale přesvědčeni, že lepší poměr kvality a ceny nenajdete!

Výhody lyžařských balíčků

Velká výhoda lyžařských balíčků je zřejmá: ušetříte peníze. Objednáte-li ubytování, skipas a například ještě materiál k zapůjčení jednotlivě, utratíte zřetelně více. Naše ceny lyžařských balíčků šetří Vaši peněženku. Tak si můžete za ušetřené peníze dopřát třeba něco pěkného během Vaší dovolené. Další výhodou lyžařského balíčku je také to, že se už na místě nemusíte o nic starat. Na pokladně pro skipasy je už jasné, který druh skipasu potřebujete. Při půjčení materiálu je již pro Vás vše rezervováno a tím pádem se nemusíte bát, že právě v období prázdnin přijdete k prázdným regálům. Vypůjčení navíc probíhá daleko rychleji, což Vám ušetří drahocenný čas.

Na co je třeba si u lyžařských balíčků dát pozor?

Samozřejmě byste si měli objednat takové služby navíc, které také opravdu využijete. To u nás není problém. Každou službu navíc lze vybrat nebo případně odebrat zvlášť. Tak zaplatíte pouze takový lyžařský balíček, který pro Vás má i smysl. Žádné skryté poplatky, šité na míru právě pro Vás!