Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Bezpečná objednávka

Objednávka zájezdu je otázka důvěry! My to víme a klademe proto velký důraz na to, abychom našim zákazníkům umožnili bezpečnou objednávku zvoleného zájezdu. Díky Německému fondu cestovního pojištění (Deutsche Reisesicherungsfonds) tak jistíme provedené platby našich zákazníků. Dále jsme členem německého svazku cestovních kanceláří a agentur (Deutscher Reiseverband, resp. DRV), který je třetím největším na světě v oblasti cestovního ruchu. Pro členství jsou dobré reference cestovní kanceláře podmínkou. U nás objednáváte bezpečně!

DRV

Německá asociace cestovních kanceláří

DRV je největší organizací pro cestovní kanceláře a agentury v Německu.

Podmínky příjetí
  • Minimálně dvě reference o firmě, např. od jiných členů organizace DRV nebo od obchodní banky (reference si vyžádá DRV)
  • U cestovních kanceláří doklad u pojištění proti úpadku
  • Dostatečný pracovní kapitál a řádné účetní záznamy
DRSF

Německý fond cestovního pojištění (DRSF)

DRSF chrání cestující, kteří si objednají zájezd nebo související cestovní služby u poskytovatele cestovních služeb, před rizikem insolvence příslušného poskytovatele zájezdu. Naši pojistnou smlouvu pro zájezdy naleznete zde.

AČCKA

AČCKA je od roku 2005 aktivním členem prestižní evropské asociace ECTAA, která byla založena v roce 1961 v Německu a sdružuje národní asociace cestovních kanceláří a agentur členských zemí EU a dalších evropských zemí jako např. Švýcarsko a Norsko. ECTAA tak zastupuje více než 80 000 evropských cestovních kanceláří a agentur. Další informace naleznete zde