Vyhledávací filtr

do nerozhoduje
Loading...

Hledat...

Seřadit podle:
Loading...
Tip
Těšte se bez rizika: Nyní Flex-Option možná | Objednávky pro následující sezónu 24/25 je možné navíc až do 30.09. bezplatně stornovat (Více informací)
Loading...

Zimní dovolená Last-Minute

Rádi byste vyrazili na zimní dovolenou, nejste si ale ještě jisti, zda vybraný termín bude pasovat nebo jestli dostanete volno v práci? Žádný problém! Naše Last-Minute nabídky Vám umožní nejen zimní dovolenou za výhodnou cenu (také vč. skipasu), ale také možnost vyrazit na zimní dovolenou spontánně krátkodobě před odjezdem. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost hotelu nebo chaletu v Rakousku, Francii, Německu nebo Itálii. Last-Minute zájezdy nabízíme za výhodnou cenu v několika různých zemích a mnoha lyžařských střediscích, například i v Alpách. Zde najdete další informace k našim dostupných nabídkám pro ty, co se rádi rozhodují na poslední chvíli.

Je výhodnější objednat zimní dovolenou Last-Minute?

Využít spontánně jednu z našich Last-Minute nabídek je v každém případě cenově výhodnější. I přes pozdější datum objednání u nás milovníci spontanních rozhodnutí najdou stále nemalý výběr hotelů nebo apartmánů v několika našich cílových destinacích v několika evropských zemích. Navíc si můžete vybrat z několika kategorií dle Vašeho zájmu. V rámci Last-Minute nabídek je možné výhodně vyrazit kromě après-ski destinací jakými jsou například Zillertal, Sölden a Ischgl také do destinací mimo klasický turistický ruch. Alpy nabízejí i několik menších lyžařských středisek s tradičními hotely. Navíc Vám objednávka zájezdu krátce před odjezdem umožní lépe odhadnout počasí v lyžařském středisku, což je především u lyžařských zájezdů velmi důležité kritérium.

Od kdy jsou k dispozici nabídky Last-Minute na zimní dovolenou?

Podle termínu zájezdu nabízíme speciální nabídku Last-Minute pro Vaši dovolenou. Do té patří dle termínu v rámci sezóny například cenově výhodné silvestrovské nabídky Last-Minute nebo vánoční a velikonoční speciály. Z důvodu vysoké popularity těchto nabídek a dobré informovanosti o tom, které cílové destinace jsou aktuálně dostupné za výhodnější cenu než obvykle Vám doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newsletteru. Tím budete informováni nejen o našich speciálních nabídkách a nabídkách Last-Minute, ale také o našich soutěžích, novinkách týkajících se zimní dovolené nebo samozřejmě také o naši známé Crazy Booking Night.

Jsou nabídky Last-Minute kvalitou srovnatelné?

Nalézt výhodnou nabídku v žádném případě neznamená vzdát se dobré kvality. Nabídky Last-Minute nabízejí obvyklý servis SnowTrex ve vybraných hotelech a také naše další služby zahrnuté v ceně jako například Záruka sněhu nebo Best-Price-záruka. Úroveň služeb našich nabídek zůstává stejná, na určité období dojde pouze ke snížení cen našich lyžařských zájezdů do různých destinací.

Do kdy nejpozději mohu objednat Last-Minute lyžařský zájezd u SnowTrex?

Naše nabídky Last-Minute jsou samozřejmě pouze časově a kapacitně omezené. Naše zájezdy je možné objednat do posledního pracovního dne (po-pá) před začátkem zájezdu a to nejpozději do 15. hodiny. Pro termíny příjezdů v sobotu, neděli nebo pondělí je tak možné provést objednávku nejpozději do pátku 15 hodin. Objednávky všech ostatních dnů příjezdu můžete provést do 15 hodin v den před příjezdem na zájezd. Rádi bychom Vás na tomto místě upozornili, že při online objednávce provedené krátkodobě před odjezdem, tzn. od 3 dnů a méně před začátkem zájezdu je možná platba pouze kreditní kartou. Protože jen to nám umožní Vám zaslat podklady k zájezdu včas přes začátkem zájezdu.

Mohu použít můj dárkový poukaz i v případě Last-Minute?

Kromě již vynikajícího poměru kvality a ceny je také možné využít naše standardní dárkové poukazy (např. poukazy za ohodnocení Vašeho lyžařského zájezdu, poukaz získaný v soutěži atd.) stejně jako poukazy z reklamací. Tím můžete snížit cenu Vašeho zájezdu ještě více.