Vyhledávací filtr

do nerozhoduje
Loading...

Hledat...

Seřadit podle:
Loading...
Tip
Těšte se bez rizika: Nyní Flex-Option možná | Objednávky pro následující sezónu 24/25 je možné navíc až do 30.09. bezplatně stornovat (Více informací)
Loading...

Last-Minute lyžařské zájezdy - spontánní zimní dovolená na lyžích!

Nejste si jisti, zda je vámi požadovaný termín lyžařské dovolené vhodný nebo jestli dostanete volno? Pak se nebojte! Protože naše cenově dostupné Last-Minute nabídky zahrnují jak ubytování, tak skipas a umožňují vám cestovat spontánně. Bez ohledu na to, zda se jedná o hotel, apartmán nebo chalet – nabízíme mnoho lyžařských zájezdů i na poslední chvíli.

Last-Minute zimní dovolená Rakousko

Rakousko láká regiony jako Zillertal nebo Saalbach-Hinterglemm jako top destinace pro zimní dovolenou. I zde můžete využít našich Last-Minute nabídek a spontánně si užít rozsáhlé sjezdovky, malebnou alpskou krajinu a živou après-ski scénu v jednom z těchto špičkových lyžařských středisek za přijatelné ceny.

Všechny nabídky v Rakousku

Last-Minute zimní dovolená Francie

S lyžařskými středisky jako Les Sybelles nebo SuperDévoluy a La Joue du Loup má Francie ideální destinace pro spontánní nadšence zimních sportů. Zde si můžete často objednat Last-Minute a vychutnat si nádherný výhled a rozmanité svahy těchto regionů. Naše nabídky koneckonců nezahrnují pouze přijatelné ceny, ale také flexibilitu možnosti objednávky krátce před odjezdem.

Všechny nabídky ve Francii

Last-Minute zimní dovolená Itálie

Milovníci zimních sportů, kteří spontánně vyhledávají prvotřídní sjezdovky a dechberoucí horské scenérie, by měly v Itálii naprosto potěšit zimní destinace v Dolomitech nebo údolí Aosta. Zde si můžete často objednat i krátce před odjezdem a poté si užít rozmanité lyžařské možnosti a také okouzlující italskou pohostinnost za přijatelné ceny.

Všechny nabídky v Itálii

Last-Minute zimní dovolená Švýcarsko

Švýcarsko vás zve k objevování idylických lyžařských středisek jako Meiringen-Hasliberg v krátké době. Naše Last-Minute nabídky zde nenabízejí pouze cenové výhody, ale také příležitost spontánně zažít kvalitu švýcarských lyžařských středisek s jejich vynikajícími sjezdovkami a malebnou alpskou krajinou.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Last-Minute zimní dovolená Německo

V Německu na vás čekají lyžařské regiony jako Harz, Černý les nebo Bavorský les s fantastickými nabídkami na lyžařský zájezd Last-Minute. Tyto regiony nabízejí ideální podmínky pro zimní lyžování na poslední chvíli pro začátečníky a rodiny i pro zkušené lyžaře.

Všechny nabídky v Německu

Last-Minute zimní dovolená Andorra

Andorra a lyžařské středisko Grandvalira nabízí zejména v zimě perfektní podmínky pro spontánní lyžaře a snowboardisty. Zde můžete také využít našich levných Last-Minute nabídek lyžování na rozsáhlých sjezdovkách za vynikající poměr ceny a kvality, aniž byste museli plánovat dlouho dopředu.

Všechny nabídky v Andoře

Výhody Last-Minute lyžařské dovolené

  • Cenově výhodné: Last-Minute nabídky nabízejí výrazné slevy ve srovnání s běžnými objednávkami a umožňují ušetřit za ubytování a skipasy.
  • Flexibilita: Last-Minute zimní dovolená je ideální pro cestovatele, kteří se rozhodují spontánně a nechtějí se zavazovat dlouho dopředu. Díky tomu si můžete dovolenou naplánovat v krátkém čase.
  • Méně lidí: Díky Last-Minute nabídkám mimo sezónu bývá na sjezdovkách méně lyžařů, což vede k menší tlačenici na sjezdovkách a kratším čekacím dobám u vleků.
  • Zkontrolujte lyžařské podmínky: Objednejte si lyžařskou dovolenou krátce před odjezdem, abyste si ověřili aktuální sněhové a povětrnostní podmínky a ujistili se, že podmínky pro vaši lyžařskou dovolenou jsou optimální.

FAQ

Kdy jsou k dispozici Last-Minute nabídky na zimní dovolenou?

Máme pro vás speciální Last-Minute nabídky na lyžařskou dovolenou téměř na každý termín. V závislosti na ročním období jsou k dispozici výhodné Last-Minute nabídky, např. pro termíny jako silvestr, Vánoce nebo Velikonoce. Vezměte prosím na vědomí, že zejména tyto termíny jsou velmi oblíbené, takže pokud si objednáte zájezd krátce před odjezdem, budete muset být flexibilní, pokud jde o destinaci.

Jak se včas dozvím o nabídkách Last-Minute?

Chcete-li být včas informováni o Last-Minute nabídkách, doporučujeme vám přihlásit se k odběru našeho newsletteru. To znamená, že budete dostávat pravidelné informace o aktuálních a cenově výhodných nabídkách, speciálních akcích jako je např. naše Crazy Booking Night, a soutěžích.

Jsou lyžařské dovolené na poslední chvíli stejně kvalitní?

Nalezení levné nabídky samozřejmě neznamená, že musíte obětovat kvalitu své lyžařské dovolené. Nabídky Last-Minute poskytují obvyklé služby SnowTrex ve vybraných hotelech, apartmánech nebo chaletech stejně jako naše další služby, jako je Záruka sněhu a Best-Price-záruka. Úroveň služeb našich nabídek proto zůstává stejná, pouze ceny našich lyžařských zájezdů jsou na určitá období v různých destinacích krátkodobě sníženy.

Kdy nejpozději si mohu objednat Last-Minute zimní dovolenou u SnowTrex?

Naše zájezdy si můžete objednat až do posledního pracovního dne před začátkem zájezdu. Pro víkendové zájezdy je možné provést objednávku nejpozději v pátek do 15 hodin a pro všechny ostatní dny do 15 hodin dne před příjezdem. Upozorňujeme, že u online objednávek provedených v krátkém termínu od tří dnů před zahájením zájezdu je vhodnější platbu provést kreditní kartou. To nám umožní zaslat vám podklady k zájezdu v dostatečném předstihu před začátkem vaší dovolené.

Mohu svůj poukaz uplatnit na Last-Minute nabídku?

Ano, kromě již tak bezkonkurenčního poměru ceny a kvality je možné uplatnit také naše běžné cestovní poukazy (např. poukazy po hodnocení vaší lyžařské dovolené, poukazy ze soutěží atd.) a také poukazy vyplývající z reklamace. Tím se cena vaší lyžařské dovolené ještě sníží.