Objednejte už teď hory na zimu 2023/2024 a těšte se o to déle!

Pro nás sezóna zimní již začala. A pro Vás taky! První cílové destinace nadcházející sezóny jsou už teď dostupné k objednání a denně přibývají další ubytování pro Vaši zimní dovolenou.

Ať už k začátku sezóny, kvůli skvělé eventové akci na sněhu, přes Vánoce nebo Silvestra, k začátku roku, jarní lyžování, přes Velikonoce nebo ke konci sezóny: zajistěte si ubytování pro zimní dovolenou ve Vašem oblíbeném středisku už teď a buďte o krok napřed před ostatními!

Další skvělý tip: Nahlašte se pro náš newsletter a my vás po celý rok budeme informovat o zajímavých novinkách a nabídkách pro vaší zimní dovolenou!

Objednejte už teď hory na zimu 2023/2024 a těšte se o to déle!
Objednejte už teď hory na zimu 2023/2024 a těšte se o to déle!

Zimní dovolená k začátku sezóny

Nemůžete se už v létě dočkat zimy a sjezdovek? Chybí Vám sněhem pokryté hory a ten pocit, když jedete na lyžích nebo snowboardu? Tak učiňte první krok a objednejte si zimní dovolenou už k začátku sezóny. Budete mezi prvními milovníky zimních sportů, kteří zakusí krásu hor v nadcházející sezóně. Malý tip: Najděte si pro lyžařský zájezd na začátku sezóny takové lyžařské středisko, které nabízí již v tomto období vysokou záruku sněhu. Pro naplánování takového lyžařského zájezdu můžete také využít našeho Rádce lyžařských středisek.

Zimní dovolená přes Vánoce a Silvestra

K již objednatelným a výhodným nabídkám patří také ubytování, které můžete objednat pouze přes Vánoce nebo Silvestra. Sníte o bílých Vánocích nebo o Silvestru na sněhu? Tak využijte šance! Předchozí roky ukázaly, že lyžařské zájezdy přes Vánoce a Silvestra jsou čím dál tím oblíbenější! Nyní máte ještě možnost výběru a to bez ohledu na to, jestli to bude Rakousko, Francie nebo Německo!

Zimní dovolená na začátku roku

Máte chuť začít nový rok skvělou zimní dovolenou? Tak se podívejte na naše nabídky v nové sezóně nejlépe s datem příjezdu od následujícího ledna. Začátek roku je ten nejlepší čas na cestování na zimní dovolenou!

Jarní lyžování v nové sezóně

Hory, sníh a jarní slunce! Lyžování na jaře je zcela jedinečný zážitek, který byste si měli zajistit včas. Čekají na Vás bílé svahy, které se na sluníčku třpytí, přestávky na slunečných terasách, na kterých ale nezapomeňte na opalovací krém, a zážitek z lyžování extra třídy.

Lyžování na Velikonoce

Využijte v nadcházející sezóně svátků ke strávení zimní dovolené na horách. Velikonoční svátky k tomu přímo vybízejí a slibují často dechberoucí dny na horách plné slunce. Strávit dovolenou na horách o Velikonocích má v úmyslu ale spousta lyžařů. Pokud máte navíc vyhlídnutou konkrétní cílovou destinaci nebo ubytování, měli byste si zimní dovolenou přes Velikonoce včas!

Lyžování na konci sezóny

Rádi byste si příští rok zimu užili naplno a zalyžovali si ještě krátce před začátkem léta? Tak vyrazte na ledovec! Tady máte záruku sněhu až do pozdního jara. Podívejte se na naše první nabídky lyžařských zájezdů ke konci sezóny.