Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Kontakt

FAQ a přihlášení zákazníka

Odpovědi na nejčastější dotazy týkající se našich nabídek najdete rychle a snadno v našich FAQ. Další informace o Vaší stávající objednávce najdete po přihlášení do Vašeho osobního účtu "My SnowTrex".

Kontakt pro nabídky, dotazy a připomínky

Chtěli byste si vytvořit nezávaznou nabídku? Pak prosím klikněte na Vyhledávání & objednávka a použijte naše četné užitečné filtry, abyste našli svou perfektní nabídku.

Máte dotazy k nabídce, obecné dotazy týkající se našeho produktu nebo našich podmínek objednávky? Pak nám prosím pošlete e-mail na adresu info-cz@snowtrex.com.

Kontakt pro doplnění objednávky

Už jste u nás zájezd objednali a máte k němu ještě dotaz anebo byste rádi ve své objednávce ještě něco změnili?

Pak nám, prosím, pošlete e-mail s číslem Vaší objednávky na adresu doplneniobjednavky-cz@snowtrex.com nebo použijte kontaktní formulář ve svém osobním zákaznickém účtu My SnowTrex.

Kontakt pro storno objednávky

Nemůžete na zájezd nastoupit? Aktuální storno poplatky stejně jako možnost zrušit celou objednávku sami najdete ve svém osobním zákaznickém účtu My SnowTrex.

Chcete-li se zeptat na podmínky částečného zrušení, náhradních osob nebo změny objednávky nebo máte jiné dotazy týkající se stornování, zašlete nám, prosím, e-mail s číslem Vaší objednávky na adresu storno-cz@snowtrex.com.

Kontakt & otevírací doba

TravelTrex GmbH
Bonner Str. 484-486
50968 KÖLN (GERMANY)

Kontakt

Kontakt
234 495 495
+49 221 33 60 62944
info-cz@snowtrex.com

Otevírací doba

po-čt:
pá: zavřeno
so-ne: zavřeno