Zimní dovolená na ledovci - sníh zaručený!

Lyžování v lyžařském středisku na ledovci má na seznamu mnoho milovníků zimních sportů a to určitě ne bezdůvodně! Ten ohromující a kilometry široký výhled na okolní hory ledovce má nezapomenutelné kouzlo. Navíc ten, kdo se chystá lyžovat v nadmořské výšce nad 3 000 metrů, se nemusí obávat nedostatku sněhu. Každou zimu a na mnoha místech i v létě leží na evropských ledovcích prvotřídní sníh, kterého si můžete užít až do jarních a částečně i letních měsíců. Podívejte se na naše nabídky pro Vaši příští zimní dovolenou na ledovci!

Zimní dovolená na ledovci - sníh zaručený!
Zimní dovolená na ledovci - sníh zaručený!

Proč vyrazit do lyžařského střediska na ledovci??Pokud hledáte lyžařské středisko, kde si optimálně zalyžuje každý, jste v lyžařských střediscích na ledovci správně. Většinou široké sjezdovky a sjezdy se postarají o pocit jistoty u začátečníků stejně jako u pokročilých. Těžké, jak bylo dříve zdůrazňováno, lyžování na ledovci opravdu není! Zatímco v údolí se o špatné počasí postarají tmavé mraky, Vy můžete nahoře na ledovci perfektně lyžovat.

Která lyžařská střediska na ledovci vůbec existují?

Abyste si mohli užít zimní dovolenou na ledovci, nemusíte vůbec jezdit daleko. Ta nejlepší ledovcová střediska se nachází v Alpách. S ledovci jako Hintertux, Stubai, Rettenbach, Tiefenbach, Kitzsteinhorn a Pitztal si Rakousko užívá v tomto směru předních příček. Perfektní sjezdovky na ledovci ale najdete i ve Švýcarsku nebo ve Francii. S výhledem na Matterhorn nebo třeba na sjezdovkách v Saas-Fee mohou lyžaři všech úrovní objevovat mnoho ledovcových sjezdů.

Jak najít to správné lyžařské středisko na ledovci?

Nadchlo Vás pomyšlení na záruku sněhu na ledovci? Máme v nabídce nespočet ubytování v ledovcových střediscích, ve kterých si nemusíte dělat starosti kvůli vrstvě sněhu. Díky naší vyhledávací funkci „ledovec“ objevíte během pár sekund, která ubytování leží v ledovcových střediscích Alp. Také díky filtru „na sjezdovce“ nebo „začátečníci“ najdete ubytování, která odpovídají Vašim osobním očekáváním. Koukněte se sami a užijte si bílý horský svět okolo ledovce během Vaší příští zimní dovolené na ledovci!