Zimní dovolená pro jednotlivce - lyžařské zájezdy pro singles

V posledních letech cestuje mnoho svobodných lidí častěji a častěji na dovoleno samo. To stejné platí i pro single lyžařské zájezdy. Důvodů k tomu může být několik. Někteří jsou pracovně moc zaneprázdnění na to, aby měli čas cestovat tehdy, kdy cestují jejich přátelé. Jiní zase nemají ve svém okruhu přátel žádného lyžaře nebo snowboardistu, chtějí si ale dovolenou na lyžích užít i přesto. Častěji je objednávaná také zimní dovolená pro jednu osobu s dítětem. Je ale jedno, který důvod k takové dovolené vede, v naší široké nabídce je něco určitě pro každého, kdo si přeje vyrazit na zaslouženou dovolenou sám.

Zimní dovolená pro jednotlivce - lyžařské zájezdy pro singles
Zimní dovolená pro jednotlivce - lyžařské zájezdy pro singles

Proč vyrazit na zimní dovolenou sám?

Častým důvodem, proč lidé jezdí na zimní dovolenou sami, je práce. Buď je z časových důvodů těžké dovolenou s přáteli naplánovat tak, aby mohli všichni, jiní mají možná zase ten problém, že mnoho přátel má již svou vlastní rodinu a vyráží na dovolenou právě s ní a to jim nikdo nemůže mít za zlé.Na druhou stranu jsou i tací, kteří na zimní dovolenou jako single jezdí schválně. Užívají si nevázanost a tím získanou flexibilitu. Moci se rozhodnout sám je pro ně rozhodujícím argumentem. Chtějí si zimní dovolenou zorganizovat dle svých představ a užít si během dovolené naprostou svobodu. Tomuto způsobu dovolené dávají přednost i někteří svobodní s dítětem. Pro ně je pak velmi důležité, aby měli příležitost strávit svůj čas intenzivně s dětmi.Pokud se ze zimní dovolené stane dovolená o jedné osobě neočekávaně a nedobrovolně, pořád to ještě není důvod k smutku. I lyžařský zájezd jako single se může stát nezapomenutelným zážitkem. Je třeba si jen předem promyslet, co je pro Vás osobně důležité a to také zohlednit v samotném plánování.

Správná nabídka lyžařských zájezdů pro singles

Plánování je tu klíčové. Pokud cestujete sami, měli byste si svou prázdninovou destinaci pečlivě vybrat tak, aby splnila Vaše očekávání a vy si mohli užít dovolenou na lyžích, jak se patří. Pokud od lyžařského zájezdu očekáváte odpočinek, nebude asi zimní dovolená v Ischglu ta správná volba. Na druhou stranu nemá smysl jezdit do klidného lyžařského střediska, pokud máte rádi kolem sebe lidi a chcete navazovat kontakty.Díky našemu širokému výběru ubytování si najde tu perfektní nabídku každý, kdo se rozhodl cestovat na zimní dovolenou sám. Jestli to bude mekka večírků jako Sölden, Ischgl nebo Mayrhofen nebo odpočinek a wellness v Gasteinském údolí - lyžařský zájezd pro single s námi je trefa do černého!Singles, kteří cestují s dětmi, najdou navíc v mnoha ubytováních speciální jednolůžkové pokoje s přistýlkou pro děti.

Na co při plánování nezapomenout?

Pokud budete v lyžařském středisku sami, je třeba se dobře vybavit. Na sjezdovce by určitě neměl chybět batoh a v něm dostatek tekutin a nějaká ta svačinka na dodání síly k dalším výkonům. Dostatečně nabitý mobilní telefon pro případ nouze by také neměl chybět. Zkušení lyžaři, kteří rádi lyžují mimo sjezdovku, by měli mít u sebe navíc GPS vysílačku. Je také dobré kamarády nebo příbuzné před výletem do hor informovat, kam se vlastně chystáte. V ideálním případě se ale na místě seznámíte tak či tak s jinými lyžaři, se kterými zažijete nezapomenutelné dny na sjezdovce.
Pokud si tyto rady vezmete k srdci, nestojí dobrodružství v podobě single zimní dovolené nic v cestě!