Lyžařské hotely na sjezdovce - lyžařské středisko co by kamenem dohodil!

Odejít ráno z domu a rovnou začít lyžovat, bez čekání nebo stresu z dopravy. Naše vybraná ubytování a lyžařské hotely na sjezdovkách vám přesně toto nabízejí. Zde můžete ušetřit drahocenný čas a užít si maximální svobodu a flexibilitu v lyžařském středisku. S ubytováním přímo na sjezdovce zažijete svou zimní dovolenou na té nejvyšší úrovni a bez zajížďky.

Lyžařské hotely na sjezdovce - lyžařské středisko co by kamenem dohodil!
Lyžařské hotely na sjezdovce - lyžařské středisko co by kamenem dohodil!

Lyžařské hotely na sjezdovce Rakousko

Rakousko nabízí velký výběr lyžařských hotelů přímo na sjezdovkách. Ve špičkových lyžařských střediscích, jako je St. Anton nebo Mayrhofen, najdete ubytování s přímým přístupem k prvotřídním sjezdovkám. Užijte si pohodlí, když ráno nasednete na lyže přímo z hotelu a vydáte se na průzkum malebné alpské krajiny. Mnohé z těchto hotelů nabízejí také wellness a místní gastronomii, které dokonale doplní vaši lyžařskou dovolenou.

Všechny nabídky v Rakousku

Lyžařské hotely na sjezdovce Francie

Ve Francii, zejména v Les Trois Vallées a Portes du Soleil, nabízí mnoho lyžařských hotelů a rekreačních bytů přímý přístup ke sjezdovkám hlavních lyžařských středisek. Vybírejte mezi komfortními hotely a ubytováním s vlastním stravováním pro individuální stravování. Po lyžování si vychutnejte vynikající francouzskou kuchyni a après-ski atmosféru v okolních horských vesničkách.

Všechny nabídky ve Francii

Lyžařské hotely na sjezdovce Švýcarsko

Švýcarsko je známé svými luxusními lyžařskými hotely přímo na sjezdovkách. Místa jako Zermatt a Svatý Mořic nabízejí hotely s úchvatným výhledem na hory a snadným přístupem ke sjezdovkám. Tyto hotely kombinují švýcarskou eleganci s vynikajícími službami a často nabízejí další vybavení jako jsou gurmánské restaurace a lázeňská zařízení.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Lyžařské hotely na sjezdovce Itálie

Itálie nabízí řadu lyžařských hotelů přímo na sjezdovkách, zejména v Trentinu a Jižním Tyrolsku. Střediska jako Cortina d'Ampezzo a Livigno jsou také známá svým vynikajícím ubytováním s přímým přístupem na sjezdovky. Italské lyžařské hotely často kombinují moderní komfort s tradiční atmosférou a nabízejí vynikající kuchyni i přístup k nejkrásnějším sjezdovkám v Itálii.

Všechny nabídky v Itálii

Lyžařské hotely na sjezdovce Německo

V Německu je lyžařská zábava často přímo na dosah ruky. Lyžařské hotely v různých regionech země nabízejí snadný přístup ke sjezdovkám. Tato ubytování u sjezdovek nabízejí komfort a pohodlí pro celodenní lyžování bez stresu a jsou ideální pro ty, kteří ocení přímý přístup ke sjezdovkám a útulnou atmosféru.

Všechny nabídky v Německu

Lyžařské hotely na sjezdovce Polsko

Polsko nabízí řadu lyžařských hotelů přímo na sjezdovkách, zejména v malebných Tatrách a Krkonoších. Tyto hotely nabízejí přímý přístup k rozmanitým sjezdovkám vhodným pro začátečníky i pokročilé lyžaře. V těchto ubytovacích zařízeních si můžete užívat pohodlí a komfortu, protože můžete lyžovat přímo od vstupních dveří.

Všechny nabídky v Polsku

Lyžařské hotely na sjezdovce Andorra

V Andoře najdete lyžařské hotely přímo na svazích Pyrenejí. Tyto hotely nabízejí snadný přístup do velkých lyžařských středisek jako jsou Grandvalira a Vallnord. Užívejte si pohodlí, které vám poskytne možnost dostat se na sjezdovky přímo z hotelu, a odpočívejte po dni stráveném na sjezdovce ve vysoce kvalitním ubytování, které často nabízí i další služby jako jsou lázně a gurmánské restaurace.

Všechny nabídky v Andoře

Proč zimní dovolená na sjezdovce?

Lyžařská ubytování přímo na svahu patří k velmi vyhledávaným. Hotely, penziony a chalety blízko sjezdovky nabízí v rámci zimní dovolené ohromnou přidanou hodnotu, kterou ocení mnoho lyžařů. Důvod je jednoduchý: kdo bydlí přímo na sjezdovce, ušetří mnoho času.Určitě to znáte. Ranní jízda plným skibusem. Čím později nastoupíte, tím menší šanci na místo k sezení máte. Právě s dětmi to může být velmi náročné. Kdo se tomu chce vyhnout, použije auto. Ale i tak to není žádná záruka klidu. S ohledem na denní dobu je třeba zase řešit místo k parkování. Pro většinu je zimní dovolená vrcholem zimy - proč si to tedy neudělat pohodlné, jak jen je to možné? S ubytováním přímo na sjezdovce se vyřeší plno potenciálních stresových situací samo. Žádné tlačenice ve skibusu, žádné hledání parkovacího místa, nástup a výstup přesně tam, kde zrovna chcete.Pokud leží sjezdovka přímo přede dveřmi, má člověk den na lyžích ve vlastních rukou. Jestli budete první u vleku nebo si vychutnáte ranní kávu spolu s ranním sluníčkem při pozorování prvních lyžařů je čistě na vás. Faktor času hraje s rostoucí blízkostí lyžařského střediska menší a menší roli a to je to, co dělá z lyžařské dovolené tu pořádnou dovolenou!

Správná nabídka na sjezdovce pro každého

To geniální na ubytování přímo v lyžařském středisku je, že si tu najde každý to pravé pro sebe a to ať už ti, kdo chtějí využít skipas do poslední minuty nebo ti, kteří ocení mezi lyžováním malou pauzičku v ubytování. Jestli single, pár nebo rodina - široká nabídka ubytování splní každé přání. Lyžařský hotel přímo na sjezdovce nabízí většinou milovníkům zimních sportů absolutně bezstarostný balíček. Kdo si vybere dovolenou tady, stráví ji na lyžích. Většinou je k pokojům nabízena polopenze. Takže se ráno a večer o stravování nemusíte starat a v poledne jste flexibilní, co se týče plánování pauzy. V nabídce nechybí samozřejmě také palety wellness oáz, sportovních a rodinných hotelů. Zatímco wellness a sportovní hotely se zaměřují spíše na tělesné posilování a regeneraci, rodinné hotely vsázejí na hlídání dětí, spolupráci s lyžařskými školami a večerní animační program. Je ale jedno, který tip ubytování zvolíte, všechna ski in a ski out ubytování mají jedno společné: zábava leží přímo přede dveřmi. U milovníků zimních sportů jsou oblíbené ale také apartmány a chalety. Právě ve Francii se nacházejí rezorty zimních sportů většinou v nadmořské výšce přes 1 000 m přímo v lyžařském středisku. Nízká cena a soukromí ve vlastním apartmánu činí z francouzských lyžařských středisek oblíbenou cílovou destinaci zimních sportů právě pro rodiny s dětmi a malé skupiny.

Co je třeba brát v úvahu v případě zimní dovolené přímo na sjezdovce?

Kromě Francie, kde byla rekreační střediska společně s možnostmi nákupu a nočního života vystavěna přímo na kopci, probíhá život mimo sjezdovku zpravidla v údolí. U některých lyžařských hotelů se proto může stát, že je třeba jet delší trasu autem, abyste se dostali k většímu supermarketu, na bazén atd. U některých hotelů na kopci je dokonce už samotný příjezd možný pouze lanovkou nebo sněžným skútrem. Zimní dovolená v takovém hotelu vysoko nad mraky je opravdu výjimečný zážitek a k doporučení každému. Pokud ale hledáte v rámci zimní dovolené více než jen lyžování, měli byste se předem o poloze vašeho ubytování informovat.