S partnerem na cestách - romantická zimní dovolená ve dvou

Představte si pohled na nádherné panorama Alp a čerstvě připravenou sjezdovku přímo u nohou. Pocit štěstí z nádherné dovolené je skoro kompletní. Ale jen skoro! Nejkrásnější zimní dovolená je ta, když se o sport, zábavu a potěšení můžete podělit se svým milovaným partnerem. Zažijte společně kouzlo Alp, ať už při sportovním dnu na sjezdovce, procházce s pochodněmi k původním horským chatám, při sáňkování anebo klidné projížďce na koni přes nedotčenou zimní krajinu. Podívejte se na naše nabídky a objednejte Váš lyžařský zájezd ve dvou!

S partnerem na cestách - romantická zimní dovolená ve dvou
S partnerem na cestách - romantická zimní dovolená ve dvou

Lyžařské zájezdy pro páry

Postaráme se o to, abyste si během své dovolené mohli nerušeně užít čas ve dvou. Z našich vybraných hotelů můžete bezstarostně vykročit do nejbližšího lyžařského střediska většinou přímo od Vašich dveří. Užijete si romantické hodiny ve dvou u jídla, na baru nebo v sauně. Zakončete den například večeří při svíčkách nebo dopřejte sobě a svému partnerovi něco jiného a objednejte si luxusní nebo wellness hotel. Můžete si tu odpočinout v lázeňském areálu nebo si pochutnat na bohatém menu v nabídce All-Inclusive. V každém případě si budete moci užít jeden druhého v nejkrásnějších regionech Alp. Pokud vsázíte radši na jistotu co se romantiky a klidu týče, podívejte se na naše hotely pouze pro dospělé. Tady se mohou hosté ubytovat nejdříve od 16 nebo 18 let a vy se tak nebudete muset dělit například o bazén plný hordy dětí.

Proč zimní dovolená ve dvou?

Pokud byste si vůbec takovou otázku položili, my máme odpovědi! Lyžařská dovolená v páru nabízí vše k tomu, abyste se sblížili ještě více. Ubytování v lyžařských střediscích jsou často zařízeny velmi útulně, což vytváří velmi příjemnou atmosféru. Navíc budete ve střediscích, které v období adventu kladou velký důraz na světelnou dekoraci. Večerní procházka v romantickém lyžařském středisku tak bude ještě hezčí než jen pod často čistým nebem plným hvězd, jak je v horách běžné. Zimní dovolená jako pár nabízí navíc perfektní kombinaci aktivit a relaxace. Přes den na sjezdovce, popovídat si v lanovce, vychutnat oběd v tradiční horské chatě! Odpoledne si pak odpočinout v ubytování s bazénem, saunou a/nebo masážemi a to před večerem s romantickou večeří s výhledem na hory. Nezáleží na pořadí – vše mluví pro dovolenou na lyžích ve dvou!

Na co si dát pozor při zimní dovolené ve dvou?

Pokud se vypravíte na lyžařskou dovolenou ve dvou do Rakouska, Francie, Švýcarska nebo do Itálie, úspěšnou dovolenou dělá výběr správného ubytování. Zeptejte se sami sebe ještě před objednávkou, co vlastně od ubytování očekáváte. Má mít například širokou nabídku wellness? V tom případě zvolte v našem filtru na stránce možnost „wellness“. Nebo je pro Vás důležité, aby ubytování leželo blízko vleku? Pak vyberte možnost „na sjezdovce“. Ať už dáváte přednost čemukoli, u nás najdete určitě to pravé!