Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Ocenění
Hodnocení zákazníků

Täsch (Zermatt)

69 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 9,4
Lyžování 9,7

Lyžařské středisko Zermatt

Informace k lyžařskému středisku
Nejvyšší bod: 3 883 m Kabinkové lanovky: 15
Nejnižší bod: 1 562 m Sjezdovek celkem: 200 km
Výška vesnice: 1 449 m
Sjezdovky:
32 km
Vleků celkem: 32
Sjezdovky:
117 km
Kotvové vleky: 9
Sjezdovky:
51 km
Sedačkové lanovky: 8

Lyžařské středisko Zermatt

Se skipasem Zermatt – Täsch získají lyžaři a snowboardisté přístup k 200 km nejlépe upravených sjezdovek a k 32 moderním lanovkám a vlekům. V centru všeho stojí impozantní Matterhorn, který je se svou výškou téměř 4 500 m symbolem regionu. Díky nadmořské výšce má ledovcové středisko Zermatt-Mattehrorn obzvláště vysokou jistotu sněhu téměř po celý rok. Vášniví zimní sportovci zde naleznou všestranné sjezdovky různých obtížností, z nichž nejdelší měří 25 km. Kromě toho je zde nejvyšší 3S-lanovka na světě a nejvyšší horská stanice lanovky v Evropě. Speciální bonus u skipasu Zermatt-Täsch: Jízda kyvadlovou vlakovou dopravou mezi Täschem a Zermattem je zahrnuta ve skipasu!

Rozšíření skipasu International rozšiřuje lyžařské středisko Zermatt o italské lyžařské středisko Breuil-Cervinia. Neobvyklý zážitek tu čeká na lyžaře a snowboardisty mimo jiné na přeshraničním Matterhorn Ski Safari: Na Safari trase Gold můžete překonat 12 500 výškových metrů, na Safari trase Silver 10 500 výškových metrů. Ze všech vrcholků mají navíc lyžaři nádherný výhled na Matterhorn, aniž by přitom museli sjíždět některou sjezdovku dvakrát.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Täsch (Zermatt)

Chcete si zalyžovat na téměř prázdných sjezdovkách za svitu měsíce a obdivovat přitom pestrá světla Zermattu? Nejen, že to zní pěkně, ale každou noc mezi prosincem a dubnem, kdy je měsíc v úplňku, se noční lyžování na Rothornu stává skutečností. V ceně lístků na noční lyžování je i lahodné fondue menu v restauraci Rothorn, kde se můžete sesednout a posílit tak zážitek z nočního lyžování.

Après ski Täsch (Zermatt)

Starý mlýn a pekárna v Täschi jsou dvě staré dřevěné budovy, které okamžitě dokáží zaujmout. Nejen, že jsou hezké na pohled, ale rovněž i stojí za návštěvu, neboť ke konci roku bude produkce znovu obnovena a návštěvníci tak mohou vidět tradiční umění pekařství.

Kromě toho se v okolí nachází mnoho tras pro rozmanité zimní procházky a výlety na sněžnicích. Pro každý stupeň obtížnosti je zde něco, od lehkých tras vhodných zejména pro rodiny až po náročné stezky pro experty.

Tajný tip, velmi oblíbený mezi místními, je sáňkařská dráha v Täschi. S svou délkou 450 m může být nástup zpočátku obtížný, ale nad Eggstadelem budete odměněni dechberoucím výhledem na Matterhorn. Vrcholem je potom vzrušující jízda na saních do údolí.

Pro lepší párty náladu se vyplatí cesta do cca 5 km vzdáleného Zermattu. Občerstvení je k dispozici přímo na sjezdovce, nejlepší après ski náladu naleznete např. v podnicích Hennu Stall a Champagner Bar. Na ulici Bahnhofsstraße v Zermattu se navíc nachází mnoho après ski barů s živou hudbou.

Snowpark: Snowpark Zermatt Täsch (Zermatt)

Snowpark Zermatt je otevřený po celý rok, leží v nadmořské výšce 3 250 m n.m. a patří k jednomu z nejvýše položených snowparků v Alpách. Ke snowparku se dostanete pomocí lanovky Pendelbahn směrem k ledovcovému ráji u Matterhornu. Pro každou dovednostní úroveň je zde odpovídající výzva. Beginner Line se skládá z dvanácti skokánků a dvanácti beden. Rail Garden nabízí osm zábradlí, Slopestyle tři a navíc tři skokánky. Nejen díky své délce 1 200 m, ale i díky dechberoucímu výhledu na Matterhorn rozbuší tento jedinečný snowpark srdce každého milovníka freestyle.
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Lyžařské středisko Zermatt není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Švýcarsko

Ubytování Täsch (Zermatt)

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Täsch (Zermatt)

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami