Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Upozornění na dostupnost - oznámení e-mailem o dostupnosti Vašeho ubytování

Upozornění na dostupnost

Objednejte si své vysněné ubytování na nadcházející zimní sezónu

Byli jste nadšeni svým posledním ubytováním a chcete být mezi prvními, kdo si toto ubytování zajistí ve vybraný termín pro nadcházející lyžařskou sezónu? Žádný problém, neboť s upozorněním na dostupnost Vám nabízíme bezplatnou e-mailovou službu, která Vás nezávazně informuje hned jakmile bude Vámi vybrané ubytování znovu dostupné k objednání na našich webových stránkách.

Je to tak jednoduché

  1. Obecně platí: Pro ubytování, která ještě nelze objednat na nadcházející zimní sezónu, máte k dispozici tlačítko "Upozornit na dostupnost".
  2. Víte přesně, které ubytování si chcete objednat:
    Název ubytování pak můžete zadat přímo do vyhledávací masky a hledat, a pokud nelze přímo objednat, můžete se tu přihlásit k oznamovací službě.
  3. Již neznáte název ubytování, ale stále znáte cílovou destinaci:
    Pomocí horní položky nabídky "Destinace" (vedle nabídky "Svět zájezdů") přejděte na místo, kde se nachází požadované ubytování. Na stránce přehledu Vaší destinace pod geografickou mapou můžete vidět všechna ubytování, která máme v programu pro danou destinaci. U ubytování, která ještě nelze objednat na nadcházející zimní sezónu, která se zobrazují na konci výsledkové listiny, je místo přehledu cen barevné tlačítko "Upozornit nyní".
  4. Zde uveďte Vaši e-mailovou adresu. Nezávazně Vás informujeme, jakmile bude ubytování znovu dostupné k objednání. Kromě toho od nás neobdržíte žádné další reklamní zprávy.
  5. Pokud chcete být pravidelně informováni o našich top nabídkách a slevových akcích, můžete se zde přihlásit k odběru našeho newsletteru.