Hodnocení zákazníků

Thiersee

151 Počet hodnocení:

90 % Míra doporučení:

Středisko 8,7
Lyžování 7,7

Lyžařský region Super Ski Card

Informace o lyžařském regionu
Nejvyšší bod: 3 122 m Sjezdovek celkem: 2 815 km
Nejnižší bod: 443 m
Sjezdovky:
1 177 km
Vleků celkem: 939
Sjezdovky:
1 315 km
Kotvové vleky: 434
Sjezdovky:
323 km
Sedačkové lanovky: 311
Kabinkové lanovky: 194
Pro sezónu 2016/2017 se spojil Kitzbüheler Alpen AllStarCard a Salzburger Super Ski Card a nabízí tak neuvěřitelých 2 780 kilometrů sjezdovek z toho 2 200 zasněžených, k tomu také 934 lanovek ve dvou zemích a šesti spolkových zemích. Na třech ledovcích - Kitzsteinhorn, Dachstein a ledovci Mölltaler, si máte možnost s tímto skipasem užít zábavu na sjezdovce s garancí sněhu po celých 200 dní v roce. 800 tyrolsko - salzburských tradičních hospůdek Vás pak zve k příjemnému posezení a nebo oslavě. K 22 lyžařským regionům patří světoznámý Skicirkus Saalbach Hinterglemm Leogang Fiederbrunn, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental, Kitzbühel – Kirchberg, St. Johann in Tirol – Oberndorf, Steinplatte Waidring – Winklmoos, Ski amadé a také Zillertal Arena. To jako správný lyžař musíte využít!

Jako novinku nabízí SkiWelt Wilder Kaiser přes 40 míst s přístupem k Wi-Fi, které jsou rozmístěny po celé oblasti. Díky tomu se můžete pohodlně připojit na internet a sdílet přímo Vaše obrázky z dovolené!

Kitzbühelské Alpy se mohou pyšnit nepřeberným množstvím vrcholků a z hlediska tyrolské horské krajiny nabízejí ta nejatraktivnější střediska Tyrolska a Salcburska. Zde si přijde na své opravdu každý milovník zimních sportů: konce neberoucí trasy pro běžkaře, funparky pro freestylisty, skvělé sjezdovky všech stupňů obtížnosti, spousta zábavy na sjezdovkách a off-pistových kopcích. Propojením mezi Westendorfem a Brixenem im Thale přes Choralpe vzniklo perfektní spojení středisek Wilder Kaiser-Brixental a Kitzbühel - zažijete tak jedinečný zážitek na sněhu!
Mapa sjezdovek Super Ski Card
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Ubytování Thiersee

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařský region Thiersee

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter