Hodnocení zákazníků

Thiersee

151 Počet hodnocení:

90 % Míra doporučení:

Středisko 8,7
Lyžování 7,7

Lyžařské středisko Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland

Informace k lyžařskému středisku
Nejvyšší bod: 1 077 m Kabinkové lanovky: 0
Nejnižší bod: 800 m Sjezdovek celkem: 7 km
Výška vesnice: 678 m
Sjezdovky:
2,8 km
Vleků celkem: 5
Sjezdovky:
3,3 km
Kotvové vleky: 5
Sjezdovky:
0,9 km
Sedačkové lanovky: 0

Lyžařské středisko Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland

Se skipasem Tirolina & Familienzentrum Schneeberg-Mitterland máte přístup do lyžařského střediska Tirolina se 4 km sjezdovek a také do rodinného střediska Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland s dalšími 3 km sjezdovek. Tyto střediska jsou ideální vstupní branou do světa zimních radovánek pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Ve spodní části střediska Tirolina, blízko půjčovny lyží, je pro začátečníky připraven cvičný vlek. I když je toto lyžařské středisko známé jistotou sněhu, mohu být svahy uměle zasněženy. Z horní stanice lanovky ve výšce 1 077 m vede černá sjezdovka upravená podle předpisů FIS. Zde najdou pokročilí lyžaři perfektní terén pro trénink. Zkušení lyžaři mohou také zkusit dvě lyžařské trasy, které vedou lesem mimo udržované sjezdovky.

V rodinném středisku Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland se nachází dětský park a lyžařský kolotoč a také cvičný vlek ideální pro malé začátečníky. V bezprostřední blízkosti je také lyžařská škola. A nesmíme zapomenout na útulný skibar na konci sjezdovky.
Mapa sjezdovek Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski Thiersee

Thiersee nabízí poklidné, útulné místo k odpočinku v malebné přírodě. Po večeru s domácí kuchyní a příjemnou atmosférou můžete zakončit den procházkou po jedné z mnoha zimních turistických stezek.

Coby alternativu k lyžování může Thiersaal nabídnout sáňkování např. na 3,5 km dlouhé sáňkařské dráze na Kala Alm, kde je zábava zaručena pro malé i velké. Zamrzlé jezero Thiersee přímo zve k partii metané nebo k bruslení. Kdo by rád strávil večer jinak, může si v chatkách a hostincích dopřát přátelské posezení u Jägertee nebo svařeného vína.

Snowpark: Snowparks Wilder Kaiser Thiersee

V obou malých lyžařských střediscích se bohužel nenacházejí žádné snowparky. Tři velmi dobře vybavené snowparky se nacházejí v nedalekém SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental vzdáleném pouze cca 30 minut jízdy od Thiersee. Tam na Vás čekají snowparky "Snowpark SkiWelt Söll", "Boarders Playground Westendorf" a také "Intersport Kaiserpark".

Lyžařské středisko Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko

Výsledky testu expertů Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland

Výsledek testu Tirolina und Familien-Skizentrum Schneeberg-Mitterland se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(2,6 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Thiersee

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Thiersee

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter