Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Ocenění
Informace k lyžařskému středisku
Region Berchtesgaden
Nejvyšší bod: 1 800 m
Nejnižší bod: 630 m
Výška vesnice: 573 m
Vleků celkem: 29
Kotvové vleky: 23
Sedačkové lanovky: 5
Kabinkové lanovky: 1
Sjezdovek celkem: 60 km
Sjezdovky:
27 km
Sjezdovky:
27 km
Sjezdovky:
6 km
Lyžařské trasy: 1 km
Hodnocení zákazníků

Hotel Binderhäusl

403 Počet hodnocení:

99 % Doporučení:

Ubytování 9,0
Středisko 8,6
Lyžování 7,9

Lyžařské středisko Region Berchtesgaden

Lyžařské středisko Region Berchtesgaden

V regionu Berchtesgaden si mohou návštěvníci vybrat ze šesti lyžařských areálů, které jsou obsaženy také ve stejnojmenném skipasu. Podle chuti si můžete zajezdit na 60 km sjezdovek ve výšce od 630 až do 1 800 m a využít přitom 28 lanovek a vleků!

Ideální pro rodiny s dětmi jsou pohodové sjezdovky na Hochschwarzeck. 6 km dlouhý sjezd z Rossfeld do Oberau je svou jednoduchou úrovní vhodný pro začátečníky (sjezd možný jen za dobrých sněhových podmínek).

Boardeři se setkávají na Götschenu, kde se nachází boarder park se 120 m dlouhou u-rampou. Díky sjezdovkám světového poháru a mistrovství světa v sáňkování, jízdě na bobech a na snowboardu se region těší i mezinárodní ozvěny. A lyžařské středisko Zinken vám dokonce umožní zkusit sjezdovky v sousedním Rakousku! Se skipasem můžete každý den využít jedno lyžařské středisko.

Středisko nabízí několik Wi-Fi hotspotů od „Kabel Deutschland“.

Upozornění: Díky zprovoznění nové lanovky Jennerbahn jsou všechny sjezdovky v lyžařském středisku znovu sjízdné bez omezení. Kromě toho nabízí desetimístná kabinková lanovka více pohodlí a větší obslužnost.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Berchtesgaden

V Německu to táhne mnoho lyžařů k lyžování v noci na sjezdovce, když některá lyžařská střediska zpřístupní své vybrané sjezdovky k večernímu lyžování s osvětlením. Také okolo Berchtesgaden najdete v určité termíny, kde některá lyžařská střediska s možností večerního lyžování nechávají otevřeno i po klasickém provozu. Například lyžařské středisko Rossfeld má každou středu od 18 do 21 hod. otevřenu k nočnímu lyžování okolo 1 km dlouhou sjezdovku u vleku Großer-Lift. V lyžařském středisku Götschen máte k dispozici v pátky mezi 18 a 21.30 sjezdovku nočního lyžování u třísedačkové lanovky Götschenkopfbahn. Zde si užijete zábavy při večerním lyžování na asi 1,8 km osvětlené sjezdovce. K tomu navíc otevírá k nočnímu lyžování každý čtvrtek Skiarena Obersalzberg.

Après ski Berchtesgaden

Pojem après ski není všude stejný! Berchtesgaden nabízí od každého něco. V nabídce jsou jak společenské večery v horské chatě, tak i romantické večery ve dvou při projížďce v kočáře taženým koňmi. V barech se budete bavit a v restauracích si můžete pochutnat na některé vynikající pochoutce. Na diskotékách můžete zase proměnit noc v pravý den!

Mimo to jsou nabízeny četné aktivity, jako je procházka po zimní krajině, výlety s pochodněmi a výlety s průvodcem po krásné zimní krajině a okolí. Se skipasem Region Berchtesgaden můžete zkusit sáňkovací dráhu na Obersalzbergu, na kterou se pohodlně dostanete lanovkou a je bezplatná (dle povětrnostních podmínek). Ti, kteří sem přijeli hledat odpočinek, si mohou odpočinout při koupeli či v sauně termálních lázní Watzmann (900 m²).

Snowpark: Snowpark lyžařské a snowboardové centrum Götschen Berchtesgaden

Aktivním sportovcům nabízí Berchtesgadener Land super možnosti, a to jak v zimě tak v létě. V regionu se nachází "Ski- und Snowboardzentrum Götschen" a tak můžete trénovat přímo vedle světové elity zimních sportů a kdo ví, možná si od nich nějaký ten trik i odkoukáte. Razantní sjezdy a snowboardový ráj s U-rampou nabídku zdokonalují. Pojďte zkusit pár skoků nebo se ponořte do dobrodružství jízdy v hlubokém sněhu.

Kdo má riziko rád pouze pasivně, ten může přihlížet různým lyžařským a snowboardovým závodům, kterých se tu pořádá požehnaně. Ve spektakulárních závodech a freestylových utkáních tu profíci předvádějí psí kusy a prahnou po obdivu a nevěřících pohledech diváků a fanoušků. Zvýšená hladina adrenalinu v krvi ve vás budí příjemný pocit? Pak jste tu správně!

Lyžařské středisko Region Berchtesgaden není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Německo

Výsledky testu expertů Region Berchtesgaden

Výsledek testu Region Berchtesgaden se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(3 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami