Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Ocenění
Informace k lyžařskému středisku
Valfréjus & La Norma
Nejvyšší bod: 2 750 m
Nejnižší bod: 1 350 m
Výška vesnice: 1 550 m
Vleků celkem: 23
Kotvové vleky: 12
Sedačkové lanovky: 9
Kabinkové lanovky: 2
Sjezdovek celkem: 135 km
Sjezdovky:
57 km
Sjezdovky:
63 km
Sjezdovky:
15 km
Hodnocení zákazníků

Résidence La Turra [výhodná cena]

842 Počet hodnocení:

86 % Doporučení:

Ubytování 7,4
Středisko 8,3
Lyžování 8,0

Lyžařské středisko Valfréjus & La Norma

Lyžařské středisko Valfréjus & La Norma

Ve středisku Valfréjus & La Norma se návštěvníkům nabízí spousta zábavy na sněhu. Lyžařské středisko láká svými neuvěřitelně krásnými sjezdovkami a krásným panoramatem uprostřed Savojských Alp. Ve výšce 1 350 – 2 750 m mohou lyžaři i snowboardisté využít nabídku 23 lanovek a vleků a vychutnat si tak 135 km sjezdovek.

Skipas "ESKI-MO" vám umožní přístup k přes 347 km různorodých sjezdovek a 5 lyžařským střediskům. Tak si užijete kromě sjezdovek ve Valfréjus také denně lyžařské středisko La Norma stejně jako i vždy jeden den v lyžařských střediscích Aussois, Val Cenis Vanoise, Bessans a Bonneval sur Arc. Lyžařské střediska se vyznačují převážně lehkými až středně těžkými sjezdovkami, nechybí zde však ani několik černých sjezdovek. Jednotlivá střediska jsou pohodlně dostupná bezplatným skibusem.

Kromě toho je Valfréjus ve Francii známý jako ráj pro jízdu v hlubokém sněhu, který rozvášní nejednoho lyžaře a snowboardistu! V místním boardercrossparku si navíc můžete nacvičit nebo vylepšit pár triků. Velmi atraktivní a zároveň idylický je sjezd lesem, který končí přímo v centru střediska. 76 moderních zasněžovacích zařízení zajišťuje dostatek sněhové pokrývky.

Pouhých 18 km vzdálené středisko Orelle umožňuje ideální přístup k lyžařskému středisku Val Thorens - nejvyšší bod Les 3 Vallées. Tento výlet do největší lyžařské oblasti byste si rozhodně neměli nechat ujít! Jako držitel skipasů ESKI-MO obdržíte na místě zlevněné denní skipasy na oblast Val Thorens nebo na celou oblast 3 Vallées.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski Valfréjus

Sympatické středisko Valfréjus nabízí četné možnosti jak zakončit příjemně strávený den na sjezdovce v jednom z místních barů, neboť současně se setměním nastává čas pro bujaré après ski. Třeba na diskotéce "K2 Club" se denně setkáte s populárními diskžokeji.

Ti, kteří zrovna nepatří mezi milovníky après ski, si jistě najdou cestu do jedné z několika restaurací s francouzskou a tradiční kuchyní. Centrum střediska Valfréjus láká svými nákupními pasážemi k nákupům a při různých zábavných či sportovních představeních se rozhodně nebudete nudit.

Komu se však nebude chtít lyžovat, pro toho jsou tu připraveny zajímavé aktivity, jako výlety na sněžnicích nebi lední bruslení. Ve byste rozhodně měli otestovat osvětlenou sáňkovací dráhu o délce 2 km!

Snowpark: Snowpark Valfréjus

Valfréjus se vlastním snowparkem nepochlubí, ale v Orelle, což je velmi blízko (cca 18 km), se nachází vstup k lyžařskému středisku Les 3 Vallées a tady narazíte na nesčetné možnosti pro freestyle. Po předložení vašeho skipasu "ESKI-MO" obdržíte slevu na vstup. Největší lyžařské středisko Evropy Vám nabízí mnoho freestylové zábavy. Vyřádit se tu můžete hned ve třech prvotřídních snowparcích!.

Ve Val Thorens je snowpark v nadmořské výšce 2 500 m až 2 600 m, je o délce 600 m a o rozloze cca 70 000 m². Najdete jej nedaleko lanovky „Gand Fond“. Další je v Méribel-Mottaret, jmenuje se „Moon Park“ a spadá do konceptu Ho5Park. Nabízí dokonce dětský terén „Mini Moon“, kde si své první triky mohou nacvičovat i malí freestyleři.

Kromě jiného tu najdete i „DC Area 43 Snowpark“, probuzen k životu značkou DC Shoes a na pomoc si nepřivolali jen tak někoho - tým od Hill Technics, jehož členem je i European X-Games Superpipe Shaper Benjamin Ravanel. Za těchto vysoce technických podmínek vznikl park s extravagantními elementy a prvotřídní výbavou.

Lyžařské středisko Valfréjus & La Norma není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Francie

Výsledky testu expertů Valfréjus & La Norma

Výsledek testu Valfréjus & La Norma se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,4 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky

Další hodnotící kritéria

Après ski