Ocenění
Hodnocení zákazníků

Les Flocons du Soleil [výhodná cena]

199 Počet hodnocení:

88 % Doporučení:

Ubytování 8,0
Středisko 8,4
Lyžování 8,4

Lyžařské středisko SuperDévoluy & La Joue du Loup

Informace k lyžařskému středisku
Nejvyšší bod: 2 450 m Kabinkové lanovky: 1
Nejnižší bod: 1 450 m Sjezdovek celkem: 100 km
Výška vesnice: 1 470 m
Sjezdovky:
55 km
Vleků celkem: 23
Sjezdovky:
35 km
Kotvové vleky: 17
Sjezdovky:
10 km
Sedačkové lanovky: 5

Lyžařské středisko SuperDévoluy & La Joue du Loup

Se skipasem „La Joue du Loup & SuperDévoluy” máte možnost v lyžařském středisku SuperDévoluy & La Joue využít 100 km sjezdovek. Toto pestré středisko je jedním z největších v Přímořských Alpách a spojuje navzájem lyžařské vesnice SuperDévoluy a La Joue du Loup. Na rozlehlé lyžařské houpačce je vám k dispozici 23 vleků, které překonávají rozdíl 1 000 výškových metrů. V lyžařském středisku vhodném pro rodiny mohou využít začátečníci a děti cvičné svahy lyžařské školy a cvičný vlek nebo kobercový vlek, které jsou v blízkosti dolní stanice lanovky.

S vlekem Telemix, vlekem se sedačkami a kabinkami, se dostanete na slunečné svahy Le-Pierra (2 500 m n.m.) se širokými modrými sjezdovkami. Ve vyšších polohách ve stínu skal převažují červené sjezdovky pro zkušenější lyžaře. Pod náhorní plošinou vedou nejprudší černé sjezdovky ve středisku. Šesti sedačkovou lanovkou „Le Sommarel” vás vyveze k nejvýše položeným místům lyžařského regionu. Zde najdete sjezdovky s charakteristickými jmény jako např. „Le Mur” (stěna). Freerideři najdou mimo jiné na Come Ratin nebo na Tête de la Cluse vynikající sjezdy.

Zajímavost pro rodiče: lyžařské středisko je nositelem ocenění „Famille Plus Montagne”, které je důkazem pro rodinné lyžování. O malé děti od 15 měsíců se vám postarají (půl dne nebo i celý den) v družině nebo lyžařské školce. Zde si mohou rodiče také vypůjčit dětské postýlky nebo kočárky. Mimo sjezdovek můžete také pro zábavu vyzkoušet sáňkařskou dráhu nebo hřiště.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski La Joue du Loup

La Joue du Loup nabízí spoustu možností, jak příjemným způsobem nebo také sportem završit den lyžování. Užijte si např. příjemného večera v kině v „La Tanière“ s křupavým popcornem a osvěžující Coca Colou, zavítejte do rozmanitých restaurací plných francouzských lahůdek nebo si vychutnejte klidný večer procházkou na sněžnicích chroupajícím sněhem.

Pokud máte chuť spíše na něco razantnějšího, můžete se například projet po krásné krajině na sněžném skútru po různých trasách několika stupňů obtížnosti.

Ale i pro milovníky večírků se tu něco najde, večer můžete zakončit v příjemných hospůdkách a na diskotékách. A pro ještě větší potěšení si můžete vyrazit na výlet do sousedního SuperDévoluy.

Snowpark: Snowpark Mushroom's Park La Joue du Loup

S vaším skipasem se dostanete do nadmořské výšky 2 000 m a tím i do „Mushroom´s Parku“, který si dá se říci dělí střediska La Joue du Loup a SuperDévoluy. O rozloze dvou hektarů nabízí park dostatek všeho, po čem srdce pravého freestylisty prahne. Lines všech stupňů obtížnosti umožňují přístup a skvělou zábavu skoro každému. Za poslechu pohodové hudby můžete prozkoumávat celý park a jeho překážky, nebo si prostě dopřát zasloužený oddych v chill zóně. Kromě tradičních railů a skoků je tu k dispozici také big air bag, který zaručuje měkké přistání a nechybí ani boardercrossová trať. Park se denně upravuje, takže si tu zajezdíte dobře a bezpečně.

Lyžařské středisko SuperDévoluy & La Joue du Loup není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Francie

Výsledky testu expertů SuperDévoluy & La Joue du Loup

Výsledek testu SuperDévoluy & La Joue du Loup se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,4 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky

Další hodnotící kritéria

Après ski

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter