Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Hodnocení zákazníků

Pas de la Casa

32 Počet hodnocení:

91 % Doporučení:

Středisko 8,4
Lyžování 9,0
Informace k lyžařskému středisku
Grandvalira
Nejvyšší bod: 2 640 m
Nejnižší bod: 1 710 m
Výška vesnice: 2 080 m
Vleků celkem: 71
Kotvové vleky: 37
Sedačkové lanovky: 28
Kabinkové lanovky: 6
Sjezdovek celkem: 210 km
Sjezdovky:
100 km
Sjezdovky:
77 km
Sjezdovky:
33 km

Lyžařské středisko Grandvalira

Lyžařské středisko Grandvalira

Se skipasem Grandvalira je vám k dispozici 210 km sjezdovek, které jsou spojeny dohromady 71 lanovkami a vleky. Vašich zimních radovánek si můžete užívat v největším lyžařském středisku Evropy, když nepočítáme Alpy, které vzniklo díky sloučení středisek Pas de la Casa/Grau Roig a Soldeu/El Tarter.

Z Pas de la Casa máte prostřednictvím různých sedačkových vleků přístup do lyžařského střediska, které nabízí skoro bezkonkurenční pestrost. Začátečníci tu najdou velký výběr jednoduchých sjezdovek, nestane se, aby tu samou sjezdovku museli použít více než-li jednou za den. Dále tu najdete mnoho možností jízdy mimo sjezdovky a boulovaté sjezdy, které jsou však vyhrazené pouze zkušeným lyžařům. Funparky, boardercrossové tratě a závodní sjezdy FIS si pak získají už i ty nejvášnivější mezi námi lyžaři.

Všude ve středisku najdete také Wi-Fi hotspoty, které vám umožní přístup k internetu. Od února 2019 můžete se skipasem Grandvalira využít i v lyžařském středisku Ordino Arcalís s dalšími 30 km sjezdovek a 15 vleky.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Pas de la Casa

V největším lyžařském středisku Andorry nemůže chybět oblíbené noční lyžování. V regionu Grandvalira se nacházejí hned dvě lyžařská střediska s možností nočního lyžování. Větší z nich leží v Pas de la Casa, kde k nočnímu lyžování vybízí sjezdovka „Tubs“. Čtyřmístný vlek La Solana Vás odveze na začátek cca 1,5 km dlouhé modré sjezdovky, která je vhodná pro mladé i staré.

Hned vedle Soldeu se nachází další lyžařské středisko s možností nočního lyžování v Le Peretol (1 960 m). Zde obsluhuje lyžařská vlek Peretol jednu cca 500 m dlouhou sjezdovku, která zároveň osvětluje snowpark Sunset Park Henrik Harlaut. Velký areál pro freestyle není bezprostředně propojený se sjezdovkami lyžařského střediska Grandvalira, ale je možné se k nim dostat pomocí údolní cesty. Večerní zimní radovánky se tu konají každý týden od úterý do neděle od 17.00 do 22.00 hod.

Après ski Pas de la Casa

Après ski v Pas de la Casa je díky výhodným cenám a převážně mladistvému osazenstvu plné života! Bary jsou od sebe co by kamenem dohodil, tudíž se všude dostanete dobře pěšky - ať hledáte elegantní bar nebo tradiční hospůdku - v Pas de la Casa se může bavit každý po svém! A také jíst, o vaše blaho se postará několik restaurací, které nabízí jak místní, tak i mezinárodní speciality. Díky podniku Cala Bassa beach Club (CBbC) je nově možné zažít atmosféru klubů z Ibizy i v Grandvaliře na sněhu a přímo na sjezdovce si vychutnat středomořskou kuchyni, lehátka a DJ. Zrovna tak se vyplatí navštívit Iglu Bar u sedačkové lanovky Pic Blanc. Tento hotel postavený výhradně ze sněhu je skvělým místem pro après-ski s jedinečnou atmosférou.

Pokud chcete být aktivní i přes den a mimo sjezdovky, máte na výběr například z jízdy sněhovým skútrem nebo psím spřežením, z paintballu, z procházek ve sněžnicích nebo túr na snowbiku. V okolních vesnicích na Vás navíc čekají aktivity jako např. zip-line v Canillu, wellness centrum v Soldeu nebo vyhlídkové lety helikoptérou. Nabídka zde vyhovuje každému typu dovolené.

Snowpark: Pas de la Casa

Lyžařské středisko Grandvalira je opravdovým rájem pro freestylisty, skýtá totiž hned tři snowparky - mezi nimi i jediný noční park v Andoře.

Snowpark El Tarter je velice zajímavé místo pro Snowpark akce v Andoře. Kromě zajímavých překážek a také kicker-line nabízí Park-crew z Coliflor freestyle denně freeystylovou akademii. Grau Roig přesvědčí snowparkem „Xavi“ se skoky a elementy pro jibbing. Last but not least tu je „Sunset Park Peretol“, onen zmíněný noční park s osvětlením, který je otevřen každý večer! Na výběr tu je z několika sjezdů se skoky, raily a bag jumpem.
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Lyžařské středisko Grandvalira není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Andorra

Výsledky testu expertů Grandvalira

Výsledek testu Grandvalira se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,4 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Pas de la Casa

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Pas de la Casa

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami