Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Hodnocení zákazníků

Saas-Almagell

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku
Heidbodme
Nejvyšší bod: 2 400 m
Nejnižší bod: 1 672 m
Výška vesnice: 1 672 m
Vleků celkem: 7
Kotvové vleky: 5
Sedačkové lanovky: 2
Kabinkové lanovky: 0
Sjezdovek celkem: 12 km
Sjezdovky:
4 km
Sjezdovky:
8 km
Sjezdovky:
0 km

Lyžařské středisko Heidbodme

Lyžařské středisko Heidbodme

S Vaším pasem "Destinationspass" (viz lyžařaký region) můžete prozkoumat nejen lyžařské středisko v Saas-Almagell samotné, ale máte k dispozici také dohromady 145 km sjezdovek v údolí Saastal a to včetně ledovcového lyžařského střediska v Saas-Fee.

V Saas-Almagell máte k dispozici s lyžařským střediskem Heidbodme lyžařské středisko vhodné pro rodiny s dětmi s převážně červenými a modrými kilometry sjezdovek a 7 lanovkami a vleky. Různorodá nabídka sjezdovek je zakončena dětským světem Kinderland Furggstalden, kde se děti zabaví parcourama s komiksovými figurkami, snowtubes a dětským skidoos. Všemi oblíbené večerní lyžování najdete i v Saas-Grund a Saas-Balen. Zde se sjezdovky večer osvětlují jednou týdně.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Saas-Almagell

Pro příznivce nočního lyžování v údolí Saastal je Saas-Almagell tou pravou volbou. Každý čtvrtek jsou pro potřeby nočního lyžování v provozu lyžařské vleky v obci od 20.00 do 22.00. Kromě toho je k dispozici i možnost nočního lyžování v sousední obci Saas-Grund na samotě Unter dem Berg. Zde je čtyřikrát za sezónu a po předchozí domluvě otevřeno malé lyžařské středisko s možností nočního lyžování. Lyžařský vlek Ziebel obsluhuje modrou sjezdovku vhodnou pro děti.

Další atraktivní lyžařské středisko s možností nočního lyžování se nachází u lanovky Hohsaas. V nadmořské výšce 2 400 m u stanice Kreuzboden se jednou do měsíce pořádá „lyžování za úplňku“. Od prosince do března od 18.20 do 21.45 je pro potřeby nočního lyžování jedna sjezdovka. V jiné termíny se zde rovněž pořádají noční procházky.

Après ski Saas-Almagell

V obci Saas-Almagell je možné nechat dlouhý lyžovací den pokojně odeznít v nekteré z restaurací nebo se už u údolní stanice lanovky vrhnout do víru dění. Pro večerní drink máte na výběr ze tří různých barů. Více après ski naleznete v nedaleké obci Saas-Fee. Tam si après ski užijete, sotva sjedete sjezdovku. Různé bary jako je například Fee-Iglu-Bar přímo vedle hotelu Imseng nebo Black Bull Bar“s útulnou, dřevěnou terasou, hudbou, chutnými nápoji a dobrou náladou se těší na vaší návštěvu. Pokud hledáte něco klidnějšího a pohodlnějšího, můžete navštívit některou z mnoha kaváren a restaurací a vychutnat si švýcarské speciality.

I o ostatní činnosti po skončení lyžování je v Saas-Almagell a okolí postaráno. Např. na 3 km dlouhé dráze z Furggstaldenu, která je večer pravidelně osvětlována. Napřírodní ledové ploše můžete nejen bruslit, ale i hrát metanou. Nebo se můžete pustit do objevování nádherného okolí díky mnoha zimním turistickým stezkám. Kdo si chce odpočinout, ten najde v údolí Saastal nepřeberné množství nabídek wellness. Kdo by naopak zatoužil po pořádném návalu adrenalinu, měl by zamířit na ferratu Gorge Alpin. Pod vedením zkušeného horolezce a pomocí žebříků, lávek řetězů a chytů se přes rokle dostanete z Saas-Fee až do Saas-Grund.

Snowpark: Saas-Almagell

Lyžařské středisko s vysokou jistotou sněhu Saas-Fee nabízí extrémně vysokou jistotu sněhu a skýtá tak pestré sjezdovky, že se vyrovná potřebám úplně každého zimního sportovce. A nejen to, k dispozici jsou i dva snowparky, které potěší začátečníky a profíky zrovna tak. V oblasti Morenia, v nadmořské výšce okolo 2 600 m, se nachází freestylový park s různými skokánky, bednami, raily, superpipe a U-rampou. Pro odpočinek je k dispozici chilloutová zóna.

Pro začátečníky se vyplatí výlet do snowparku jim určeným u Stafelwaldu. Na třech sjezdech různých stupňů obtížnosti tu dle libosti mohou nacvičovat své první triky.

Pod Kreuzbodenem, v lyžařském středisku Saas-Grund, je ještě jeden další funpark - díky různým skokánkům a railům si tu radostí poskočí nejeden milovník freestylu.

Lyžařské středisko Heidbodme není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Švýcarsko

Výsledky testu expertů Heidbodme

Výsledek testu Heidbodme se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Saas-Almagell

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Saas-Almagell

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami