Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Lyžování Španělsko: Snow up your life!

Zcela dle mota „Viva España“ Španělsko již dlouho není pouze cílem pro letní dovolenou. Rozmanitá krajina a klima umožňují lyžování a koupání v moři skoro ve stejný den! Každý z lyžařských regionů iberského poloostrova má svůj vlastní šarm a specialitky, které byste rozhodně měli prozkoumat. Vysoké vrcholky, zasněžené lesy - pestrost přírody zde nebere konce. I svérázné kulturní zvyky, jako je tanec flamenco nebo tradiční býčí zápasy, jejichž význam se odráží v pojmech jako půvab, statečnost a krása, se postarají o zvláštní atmosféru. Co zde v žádném případě nesmí chybět je španělská „fiesta“, kterou si můžete vždy někde vychutnat.

Východní Španělsko:
Nádherná krajina vrcholků východního Španělska oslňuje především svou impozantní kulisou. Každé z pestrých lyžařských středisek se zde postará o pořádnou porci zábavy na lyžích a to u každého sportovce. Zimní dovolená se zde jistě stane nezapomenutelným zážitkem, nebot' vám Pyreneje nabízí nejen skvělé sjezdy ale i nádherné panorama.

Andalusie:
Pozornost poutající směs kultury podél 260 km dlouhého pobřeží a v pozadí až do 3 400 m n.m. vztyčené zasněžené vrcholky, které lákají dobře upravovanými, razantními sjezdy v bílem prašanu - to je Andalusie. Sierra Nevada je do roku 1992 Národním parkem a je nejoblíbenějším lyžařským střediskem ve Španělsku. Největší vrcholky iberského poloostrova se nacházejí právě zde – Mulhacén (3 482 m) a Veleta (3 392 m) – a zaručují každému zastánci zimních sportů, at‘ už začátečník nebo profesionál, spoustu zimních radovánek s nádhernými výhledy. Mimo sjezdovky svědčí andaluská města jako je Granada, Sevilla a Córdoba o zajímavé minulosti. Především Maurové zde zanechali nepřehlédnutelné stopy z doby kdy v Andalusii panovali formou mnohých historických stavení, jako je například Alhambra.

Regiony Španělsko