Hodnocení zákazníků

Werfenweng

245 Počet hodnocení:

96 % Míra doporučení:

Středisko 9,1
Lyžování 8,6
Mapa sjezdovek
Informace k lyžařskému středisku
Werfenweng
Nejvyšší bod: 1 834 m
Nejnižší bod: 902 m
Výška vesnice: 902 m
Vleků celkem: 9
Kotvové vleky: 5
Sedačkové lanovky: 2
Kabinkové lanovky: 2
Sjezdovek celkem: 29 km
Sjezdovky:
13 km
Sjezdovky:
15 km
Sjezdovky:
1 km

Lyžování Werfenweng - zastavení se a zábava na sněhu v Pongau!

Werfenweng

Útulná vesnice Werfenweng leží v nadmořské výšce asi 902 m v příjemném Pongau. Středisko je členem "Alpine Pearls" - označení, které se vyznačuje turismem šetrným k přírodě a udržitelností. Hosté, kteří jsem např. přijedou vlakem nebo své auto během dovolené nepoužívají, jsou odměněni mimo jiné bezplatnou garancí mobility. Můžete si tak pohodlně vychutnat nákupy v Salcburku (cca 50 km) nebo Bischofshofenu (cca 15 km), aniž byste museli používat auto.

Možnosti volnočasových aktivit ve Werfenwengu jsou různorodé. Najdete tu přírodní kluziště a několik tratí na běžky. Kromě toho je tu možnost romantické vyjížďky na koňském spřežení, túra ve sněžnicích, paragliding nebo lama-trekking. Ve FIS venkovském lyžařském muzeu najdou zájemci jedinečnou dokumentaci o historii lyžování. Ve Werfenwengu zažijete autentičnost a tradici a současně si vychutnáte veškerou občanskou vybavenost, která naplní Vaši dovolenou.

Pongau - Ski amadé

Okres St. Johann im Pongau hraničí s Korutany, Štýrskem a Horním Rakouskem a najdete zde krásné údolí řeky Salzach. Obklopen pohořím Hochkönig (2 941 m) a Vysokými Taury (3 798 m) vás region okouzlí nejen příjemnou a romantickou atmosférou s tradičními vískami, ale i prvotřídními lyžařskými středisky s prima možnostmi sjezdového lyžování. Fanoušci zimních sportů se tu mohou osobně přesvědčit, že je St. Johann im Pongau jedním z nejvýznamnějších možností přístupu k lyžařskému světu „Ski amadé“. Třešničkou na dortu je pověstmi známá rokle „Liechtensteinklamm“, která zdejšímu pohoří propůjčuje kus jedinečnosti. Návštěvy hodný je také Národní park Vysoké Taury na jihu regionu - objevíte zde opravdu jeden z nejkrásnějších přírodních světů Evropy. Nejlépe je spojit sport a aktivity s podívanou - třeba během procházky ve sněžnicích nebo na jedné z místních tras pro běžkaře.

Doprava Werfenweng

  • vlakem: Bischofshofen (cca 10 km)
  • letecky: Salcburk (cca 50 km), Mnichov (cca 180 km), Innsbruck (cca 200 km)

Ubytování Werfenweng

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Werfenweng

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter