Hodnocení zákazníků

Turrach

26 Počet hodnocení:

88 % Míra doporučení:

Středisko 8,6
Lyžování 8,5

Lyžařské středisko Turracher Höhe

Informace k lyžařskému středisku
Nejvyšší bod: 2 205 m Kabinkové lanovky: 1
Nejnižší bod: 1 400 m Sjezdovek celkem: 42,5 km
Výška vesnice: 1 269 m
Sjezdovky:
14 km
Vleků celkem: 18
Sjezdovky:
25 km
Kotvové vleky: 12
Sjezdovky:
3,5 km
Sedačkové lanovky: 5 Lyžařské trasy: 1 km

Lyžařské středisko Turracher Höhe

Se skipasem "TopSkiPass Kärnten und Osttirol GOLD" máte možnost přeskakovat mezi několika lyžařskými středisky. Skipas platí ve 31 lyžařských střediscích v Korutanech a Východním Tyrolsku. Parádní výběr!

Lyžařské středisko "Turracher Höhe" nabízí celkově 42 km sjezdovek, propojených 18 lanovkami a vleky. V přehledném, k rodinám s dětmi přátelském lyžařském středisku se můžete spolehnout na poskytované služby: k dispozici je tu "Pistenbutler", který obslouží milovníky zimních sportů skleničkou procecca a děti sladkostmi. Odpočinout si můžete na bezplatných lehátkách na nejhezčích místech lyžařského střediska. Kdo by se rád zahřál, může zamířit například do "obývacího pokoje" na dolní stanici lanovky Kornockbahn, kde může také zároveň sledovat aktuální sportovní události na velké obrazovce.

Lyžařské středisko na náhorní plošině leží na hranici mezi Korutany a Štýrskem a je ideálním cílem pro rekreační lyžaře a rodiny. Lanovka Schafalmbahn rozšiřuje oblíbené lyžařské středisko o další perfektně upravené, různorodé a široké sjezdovky.

Děti mohou nasbírat první zkušenosti na sněhu na vlecích Ottifantenlift nebo Engländerlift, zatímco zkušenější sportovci si zalyžují pod horní stanicí lanovky. Na opravdové profesionály čeká na severním svahu sjezd FIS. "Turrach-Runde 2 205 m" nabízí k tomu možnost objet na lyžích Turracher Höhe proti směru hodinových ručiček - jedinečný zážitek z lyžování a přírody.
Mapa sjezdovek Turracher Höhe
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Turrach

Další specialitou lyžařského střediska Turracher Höhe je večerní lyžování pro malé i velké milovníky zimních sportů. U lyžařského vleku na cvičném svahu je každou středu od 20.00 do 21.30 hod. otevřena přibližně 500 m dlouhá osvětlená sjezdovka (změny vyhrazeny, viz informace na místě). Lyžaři si tak mohou užívat jízdu i ve tmě a za měsíčního svitu. Dobrou zprávou je, že večerní lyžování je již zahrnuto ve skipasu, takže po krátké odpolední pauze stačí znovu obout lyžáky a můžete znovu vyrazit na svah.

Après ski Turrach

V horských chatách a zastřešených barech v lyžařském středisku si na konci dlouhého lyžovacího dne můžete dopřát něco dobrého. A kdo by měl chuť to táhnout dále, ten by měl zamířit do baru Noch 1 Lounge v Turrachu. Nebo si vychutnejte regionální speciality v některé z mnoha restaurací. Labužníci zajisté ocení jednu z nejvýše položených cenami ověnčených restaurací Zum Bergmann.

Kdo by chtěl aktivně strávit odpoledne, ten se může vypravit objevovat místní přírodu na 25 km dlouhou zimní turistickou stezku. Pohoří Turrach je rovněž oblíbeným místem pro výlety na sněžnicích. Pro malé je nachystáno dobrodružství ve formě Nocky Flitzer, 1,6 km dlouhé alpské horské dráhy. Jezero Turracher See je večer osvětlené, takže je možné nazout brusle a vyrazit na přírodní ledovou plochu. Stejně tak je minimálně dvakrát týdně osvětlena sáňkařská dráha.

Chcete se uvolnit? Pak se Vám vyplatí výlet do cca 28 km vzdálené obce Bad Kleinkirchheim, která je známá svými lázněmi. Lázně St. Kathrein a Römerbad nabízejí saunu, koupaliště a wellness zařízení.

Snowpark: Turracher Höhe Turrach

V nadmořské výšce 2 030 m n.m. leží snowpark Turracher Höhe. Na délce 1,5 km se tu může vyřádit opravdu každý, od začátečníků až po profesionály. Beginner line nabízí pro první pokusy lavice, vlny a bedny pro začátečníky. Na medium pokročilí jezdci najdou kicker line s velikostí mezi 5 a 12 m a také několik beden a zábradlí. Profesionálové si na své přijdou na advanced line. Tento prostor pro jibbing je vybaven několika profesionálními překážkami pro luxusní shredding

Kromě snowparku nabízí lyžařské středisko i funslope, nový funcross a také kidsslope pro malé jezdce. Funcross je tu pro ty, kteří vyžadují něco náročnějšího, a funslope nabízí rozličné klopené zatáčky, vlny, high fives, malé skokánky a světoznámý dvojitý šnek.

Mapa snowparku Turracher Höhe
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Lyžařské středisko Turracher Höhe není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko

Výsledky testu expertů Turracher Höhe

Výsledek testu Turracher Höhe se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,3 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Turrach

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Turrach

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter