Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.
Hodnocení zákazníků

St. Jakob im Defereggental

32 Počet hodnocení:

93 % Doporučení:

Středisko 9,3
Lyžování 8,7
Informace k lyžařskému středisku
Brunnalm
Nejvyšší bod: 2 525 m
Nejnižší bod: 1 400 m
Výška vesnice: 1 389 m
Vleků celkem: 7
Kotvové vleky: 4
Sedačkové lanovky: 2
Kabinkové lanovky: 1
Sjezdovek celkem: 16,9 km
Sjezdovky:
4,7 km
Sjezdovky:
11 km
Sjezdovky:
1,2 km
Lyžařské trasy: 4 km

Lyžařské středisko Brunnalm

Lyžařské středisko Brunnalm

Se skipasem „SkiHit“ máte přístup ke všem lyžařským střediskům Východního Tyrolska a k ledovci Mölltal, stejně jako na Ankogel (viz. lyžařský region). Celkem 186 km sjezdovek včetně lyžařských túr pro každou věkovou kategorii - ať pokročilí nebo začátečníci - je vám tím k dispozici ve střediscích Großglockner-Resort Kals-Matrei, Brunnalm, Lienzer Dolomiten, Silian, Obertiliach a Kartitsch.

Ze střediska St. Jakob se dostanete nejrychleji a nejlépe do lyžařského střediska Brunnalm, které má 17 km sjezdovek. Začátečníci své dovednosti vylepšují zejména na dvou dlouhých sjezdech do údolí a sportovnější, zkušenější lyžaři mezitím sjíždějí sjezd do údolí od horní stanice třímístné sedačkové lanovky Mooserberg - každý tu najde, do hledá.

Snowpark „defRaggn“ je již několik let tajným tipem pro snowboardisty a milovníky freestylu. Najdete v něm mnoho překážek a díky své velikosti se z něj postupem let stal opravdový a jedinečný freestyle areál. Pokud vám ještě budou stačit síly, můžete se dokonce po ukončení denního provozu lanovek odebrat v Backyardparku a vyřádit se až do hluboké noci.

Chcete-li zažít legrační a zábavný den s rodinou, dejte si sraz u sjezdu "WISBI (zkratka pro „WIe Schnell Bin Ich“ coč je v překladu „Jak jsem rychlý?“) v lyžařském středisku Brunnalm. Daleko od masového turismu a obklopeni zasněženými svahy, které se jen tak třpytí za svitu sluníčka již perfektní dovolené nestojí nic v cestě. Dále disponuje lyžařské středisko několika Wi-Fi hotspoty. Se Skiline můžete na konci zimní dovolené zjistit, kolik jste překonali výškových metrů a kolik jste ujeli kilometrů.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski St. Jakob im Defereggental

Après ski má v St. Jakobu spíše pohodovou příchuť. Po pestrém dni na sjezdovkách se tu lidé scházejí v útulných chatkách, aby si společně oddychli a ne zřídka kdy si přitom pochutnávají na nějaké regionální dobrotě. Doporučení hodná je "Brugger Alm" ve výšce 1 818 m n.m., která přesvědčí svou útulností, krásným výhledem a samozřejmě výtečnými tyrolskými specialitkami. Od tradičního Kaiserschmarrnu po Tyrolské Gröstl, svačinku na prkýnku a Vídeňský řízek si tu můžete smlsnout na čemkoliv. Za návštěvu stojí rovněž àpres ski bar Kuhstall, kde se DJové postarají o skvělou hudbu a uvolněnou náladu.

Kdo po celém dni na sjezdovkách ještě nemá dost, tomu nabízí údolí Defereggental různé sportovní vyžití a pestrou nabídku aktivit pro volný čas mimo sjezdovky. Za zmínku stojí například 2 km dlouhá přírodní a noční sáňkovací dráha "Alpe Stalle", která je nepřetržitě osvětlena a člověk se na ní dostane i prima pěšky. Fanouškové zimní turistiky a milovníci nordické disciplíny si nesmějí nechat ujít 10 km dlouhou trasu, na které potkají pravé přírodní krásy. Mezi další volnočasové aktivity patří např. bruslení na třech kluzištích v údolí Defereggental, lezení po ledovci nebo skialpinismus s průvodcem.

Snowpark: St. Jakob im Defereggental

Pokud vám při pomyšlení na výšku a riziko cukají nedočkáním končetiny, pak nebudete litovat návštěvy střediska St. Jakob im Defereggental. Středisko je již delší dobu tajným tipem mezi snowboardisty a freestylovými lyžaři. Snowpark "defRaggn" je velmi pestrý a rozlehlý a nabízí různé překážky, jako jsou skokánky a zábradlí. Kreativitě se tu meze nekladou! Vlastní vlek se navíc stará o to, abyste zbytečně neztráceli žádný čas. Dětský areál nabízí malým milovníkům freestyle možnost vyzkoušet si své první triky a skoky.

Pokud se za bílého dne nestačíte vyřádit, pak je vám k dispozici oddělený terén, na kterém můžete nacvičovat své triky i po uzavření vleku v areálu Top Spot v nadmořské výšce 1 750 m n.m. Před zraky zvědavých diváků si tu můžete své úspěchy řádně vychutnat!
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Lyžařské středisko Brunnalm není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko

Výsledky testu expertů Brunnalm

Výsledek testu Brunnalm se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,1 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování St. Jakob im Defereggental

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko St. Jakob im Defereggental

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.