Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Westendorf

46 Počet hodnocení:

100 % Doporučení:

Středisko 9,0
Lyžování 9,5

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 780 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „Wilder Kaiser-Brixental” máte přístup k jednomu z největších propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 254 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý.

S kabinkovou lanovkou se snadně dostanete do lyžařského střediska, které má nejenom sjezdovky pro pokročilé a profíky, ale také oblíbený funpark "Boarders Playground" a také prostrannou oblast pro začátečníky v údolí. Kromě toho nabízí Westendorf propojení přes sjezdovku "Kandeler" na protilehlou stranu Brixentalu - a odtud do celého střediska. Především 7 km dlouhý sjzed do údolí z Hohe Salve Vám poskytne překrásný zážitek na sněhu. Můžete si také užít noční sáňkování na dráze dlouhé 4 km.

Pokročilí lyžaři, ale i začátečníci si zde také přijdou na své, stejně jako lyžařští experti. V Söllu je k tomu největší nabídka večerního lyžování v Rakousku na cca 10 km sjezdovek, které jsou určené pro začátečníky, ale také pro pokročilé lyžaře. Lyžaři milující Freeride si užijí sjezdy v Hopfgartenu. Využít můžete také jedno z 77 odpočívadel které sjezdovky lemují. Na děti je zde také myšleno. Dětské centrum ''Hexenkinderland'' nabízí nekonečnou zábavu a najdete zde také cvičný vlek, je to tedy opravdový ráj pro děti a ty jsou tak formou hry vedeny k lyžování. Pro ty úplně nejmenší je zde také kouzelný koberec.

Zvláštní zážitek zažijete také při večerním lyžování v největším středisku pro večerní lyžování v Rakousku. Na čerstvě upravených a osvětlených sjezdovkách se potkávají lyžaři s místními lyžaři.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück"!

Komu to nestačí, může přes sjezdovku "Ki-West" a potem krátkou jízdou autobusem dojít do sousedního lyžařského střediska Kitzbühel. Tam máme dokonce možnost s rozšířením skipasu na "Super Ski Card" (viz. lyžařský region) vybrat si z rozmanitých sjezdovek s více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek a vleků v 23 lyžařských regionech Tyrolska a Salzburska!

V SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental máte tři střediska s možností lyžování: Söll, Brixen a Westendorf. U čtyřmístné sedačkové lanovky Schneeberg ve Westendorfu na Vás čeká 500 m dlouhá sjezdovka pro noční lyžování. Cviční louka je osvětlená každý úterý do 21:00 hod.

Ještě více nočního lyžování na Vás čeká v SkiWelt Söll: Zde se nachází největší lyžařské středisko Rakouska! Pět upravovaných sjezdů s délkou 10 km, máte k dispozici od středy do soboty do pozdních večerních hodin. Sjezdy u lanovky Hochsöll a také u sedačkové lanovky Keat a Hexen6er je provozní doba a osvětlené sjezdovky do 21:30 hod. Kromě početných sjezdů je pro noční lyžování osvětlená take fun-area "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky a také noční sáňkářská dráha. Noční lyžování v Söll je neopakovatelný a tak různorodý zážitek, že je potřeba zakoupit speciální skipas.

Navíc je k dispozici také 300 m dlouhá modrá sjezdovka určená k nočnímu lyžování u vleku Schusterbühel, která je osvětlená do 19:00 hod. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Westendorf

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Westendorf
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.