Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Flattach

27 Počet hodnocení:

85 % Doporučení:

Středisko 7,8
Lyžování 8,2

Informace k lyžařskému středisku

Ledovec Mölltal

Nejvyšší bod: 3 122 m
Nejnižší bod: 1 222 m
Výška vesnice: 696 m
Vleků celkem: 9
Kotvové vleky: 2
Sedačkové lanovky: 5
Kabinkové lanovky: 2
Sjezdovek celkem: 17 km
Sjezdovky:
5 km
Sjezdovky:
7 km
Sjezdovky:
5 km
Lyžařské trasy: 7 km

Lyžování Flattach - konce neberoucí zimní radovánky pro celou rodinu!

Ledovec Mölltal

Slunce, sníh a zimní radovánky na 100 %! Úspěch a popularita ledovce Mölltal a vrcholu Ankogel je stejně tak jednoduchý jako pochopitelný. Se svými 3 120 m nad mořem patří ledovec Mölltal k lyžařským střediskům s tou nejvyšší jistotou sněhu. Jižní strana alp je - a to je statisticky doloženo - tou nejslunnější oblastí Rakouska. Nádherný výhled až na 30 okolních třítisícovek Vysokých Taur je v takovém podání v Rakousku opravdu jedinečný. „Mölli“, jak je láskyplně nazýván jediný ledovec Korutan, láká už od samého konce září tím nejjemnějším prašanem!

Na ledovci Mölltal a vrcholku Ankogel na Vás čeká skoro 30 km sjezdovek. Ankogel se chlubí širokými sjezdovkami, s možností jízdy mimo sjezdovku, ale na své si přijdou i carveři a boardeři. Super dvojice „Mölli“ a Ankogel – žádné dlouhé čekání u lanovek a vleků, žádné přeplněné sjezdovky, prostě pohodová dovolená! V obou střediscích zažijete na vlastí kůži co znamená korutanská pohoda, osvěžující směs pohostinnosti a naprostého klidu. Velkou porci zábavy přinese jistě i bruslení nebo sáňkování. Absolutním požitkem po sportovních aktivitách nebo místo nich je návštěva lázní "Tauern-Bad".

Flattach se nachází na úpatí ledovce Mölltal, v nadmořské výšce cca 699 m uprostřed nádherné korutanské krajiny. Ledovec Mölltal představuje jediné ledovcové lyžařské středisko Korutan a nabízí zimní radovánky na sněhu jistých sjezdovkách a to od října až do května. V minulých letech hrálo ve Flattachu velkou roli zejména zemědělství, ale ode dne zprovoznění lanovky Mölltal-Express, která vás během jen osmi minut zaveze na vrcholek ledovce, získal i turismus v tomto přehledném lyžařském středisek na váze. Navzdory rostoucí popularitě si středisko zachovalo tradiční atmosféru rodinné vísky. Najdete zde spoustu pradávných, útulných restaurací, hospůdek a dřevěných lyžařských chatek, kde jistě nebude lehké odolat. Velké oblibě se těší nejvýše položená zimní zahrada Korutan aneb panoramatická restaurace „Eissee“ (v překladu: ledové jezero) v nadmořské výšce 2 800 m! Tahle gigantická konstrukce ze skla a železa připomíná trůn nad věčným ledem, zrcadlí se v něm lyžařská střediska od Scharecku přes Sonnblick až po Lienzské Dolomity.

Ubytování Flattach

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžování Flattach
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.