Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Meran

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku

Meran 2000

Nejvyšší bod: 2 350 m
Nejnižší bod: 1 680 m
Výška vesnice: 325 m
Vleků celkem: 10
Kotvové vleky: 3
Sedačkové lanovky: 5
Kabinkové lanovky: 2
Sjezdovek celkem: 40 km
Sjezdovky:
12 km
Sjezdovky:
25 km
Sjezdovky:
3 km

Mapa sjezdovek

Lyžování Meran - kultura & zimní sporty!

Meraner Land

Prázdninový region Meraner Land představuje sloučení hned pěti pestrých lyžařských středisek a probíhá od západního přes jižní až po východní kraj Národního parku Texelgruppe. POhoří Texelgruppe se nachází jižně od hranic s Tyrolskem a nabízí krásnou krajinu třítisícovek, přičemž je Roteck (3 337 m) nejvyšším vrcholkem. Meraner Land nabízí mnoho pestrosti, ať už cestujete s rodinou, potrpíte si na romantiku nebo chcete být po celý rok aktivní. Na ledovci Schnalstaler doporučujeme lyžařské túry, které jsou možné až do nadmořské výšky 3 700 m. Zimní sporty tu hrají velkou roli, nehledě na mnohé sjezdové kilometry tu najdete i parádní možnosti pro freeride a další sportovní alternativy. Sáňkování, běžkování, lední horolezectví a zimní rafting jsou jen některé z nich. I v ohledu na oddych a wellness se Meraner Land nemusí stydět. Krásu zimní krajiny a idyliky si můžete vychutnat například během jízdy koňským spřežením nebo navštivte lázně Meran, kde zapomenete na všechno kolem vás.

V pěkném městečku Meran najdete vše, co potřebujete. Kombinace města s 35 000 obyvateli a idylického horského světa Jižního Tyrolska z něj dělají velmi atraktivní alpskou metropoli s různými možnostmi nákupu, přehledným večerním programem, možnostmi zimní turistiky a sáňkování, prima sjezdovkami a dostatečným množstvím možností zábavy i mimo ně. Místní lázně, které byli navrhnuty prominentním architektem Matteo Thunem, si své hosty hýčkají vnitřními bazény, velkorysou nabídkou saun a dalším zařízením pro tělo a duši.

Toho všeho si tenkrát vážila i císařovna Sissi, Meran byl už tenkrát jejím nejoblíbenějším městečkem a tak není divu, že se v zelené zahradě za letní promenádou nachází pamětník, který připomíná její mnohé návštěvy.

Během zimní sezóny to táhne samozřejmě také do hor, sjezdovky tohoto rodinného střediska vám připraví skvělé zimní radovánky!