Hodnocení zákazníků

Pec pod Sněžkou

20 Počet hodnocení:

100 % Míra doporučení:

Středisko 8,1
Lyžování 8,1
Mapa sjezdovek
Informace k lyžařskému středisku
Pec pod Sněžkou
Nejvyšší bod: 1 215 m
Nejnižší bod: 830 m
Výška vesnice: 769 m
Vleků celkem: 15
Kotvové vleky: 13
Sedačkové lanovky: 2
Kabinkové lanovky: 0
Sjezdovek celkem: 13 km
Sjezdovky:
5 km
Sjezdovky:
7,5 km
Sjezdovky:
0,5 km

Lyžování Pec pod Sněžkou – lyžování u největšího vrcholku Česka!

Pec pod Sněžkou

Pec nad Sněžkou se nachází v nadmořské výšce 769 m na úpatí nejvyšší hory České republiky (1 602 m) ve východní části Krkonoš. Dávné sídliště horníků o své minulosti svědčí dodnes. Můžete například navštívit starý důl, kde se těžila ruda - dříve hlavní zdroj veškerých příjmů místních obyvatel. Postupem času se ze střediska stalo čím dál tím oblíbenější zimní centrum, které roste nejen velikostí ale i modernitou. Každý zde najde vhodné sjezdovky a i mimo ně je nabídka velká. Dlouhé, nádherné turistické stezky vás například budou také lákat na prozkoumávání Krkonoš.

Momentálně se toto malé místo stalo největším a nejoblíbenějším lyžařským centrem celé země. Lyžařská střediska okolo Pece pod Sněžkou nabízí pro každého to správné. Odhlédneme-li od sjezdovek najdete zde dlouhé a krásné turistické cesty, které lákají k objevování Krkonoš.

Krkonoše

Krkonoše jsou součástí pohoří Vysokých Sudetů, které leží na rozhraní Polska a České republiky. Jejich nejvyšším vrcholkem je Sněžka, se svými 1 600 m nadmořské výšky představuje zároveň i nejvyšší horu České republiky. Pro region jsou typické zejména kamenité skalnaté vrcholky a pěkná horská jezírka. Poblíž vrcholu Medvědín však pramení i řeka Labe, jedna z největších řek Evropy. Střediska zimních sportů v Krkonošském národním parku nabízí vše, co je zapotřebí pro příjemně strávenou dovolenou na horách. Najdete tady dobře upravované sjezdovky, moderní lanovky a vleky, nekonečně dlouhé běžecké stopy vedoucí po horských sedlech a hřebenech, pestrý výběr z nabídky volnočasových aktivit a après ski, který se ve srovnání s tím tradičním rakouským nemusí vůbec za nic stydět!

Doprava Pec pod Sněžkou

  • vlakem: Dolní Branná (cca 35 km)
  • letecky: Praha (cca 185 km), Drážďany (cca 210 km)

Ubytování Pec pod Sněžkou

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Pec pod Sněžkou

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter