Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka: dle termínu
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín : libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Lyžařské hotely na sjezdovce - lyžařské středisko co by kamenem dohodil!

Lyžařské hotely blízko sjezdovky - ráno u dveří nasadit lyže a vydat se přímo k vleku - co může být lepšího? Zimní dovolená přímo na sjezdovce šetří nejen čas, ale také přebytečnou cestu autem nebo skibusem. Kdo si zvolí ubytování rovnou na sjezdovce, dostane zimní dovolenou s přidanou hodnotou a atmosférou zimních sportů pro nejnáročnější. Blízkost lyžařského střediska Vám zaručí svobodu a nevázanost moci kdykoli během dne naskočit na lyže nebo si naopak odskočit zpět do ubytování! Prohlédněte si naši nabídku a objednejte si Vaši příští zimní dovolenou přímo na sjezdovce!

Proč zimní dovolená na sjezdovce?

Lyžařská ubytování přímo na svahu patří k velmi vyhledávaným. Hotely, penziony a chalety blízko sjezdovky nabízí v rámci zimní dovolené ohromnou přidanou hodnotu, kterou ocení mnoho lyžařů. Důvod je jednoduchý: kdo bydlí přímo na sjezdovce, ušetří mnoho času.Určitě to znáte. Ranní jízda plným skibusem. Čím později nastoupíte, tím menší šanci na místo k sezení máte. Právě s dětmi to může být velmi náročné. Kdo se tomu chce vyhnout, použije auto. Ale i tak to není žádná záruka klidu. S ohledem na denní dobu je třeba zase řešit místo k parkování. Pro většinu je zimní dovolená vrcholem zimy - proč si to tedy neudělat pohodlné, jak jen je to možné? S ubytováním přímo na sjezdovce se vyřeší plno potenciálních stresových situací samo. Žádné tlačenice ve skibusu, žádné hledání parkovacího místa, nástup a výstup přesně tam, kde zrovna chcete.Pokud leží sjezdovka přímo přede dveřmi, má člověk den na lyžích ve vlastních rukou. Jestli budete první u vleku nebo si vychutnáte ranní kávu spolu s ranním sluníčkem při pozorování prvních lyžařů je čistě na Vás. Faktor času hraje s rostoucí blízkostí lyžařského střediska menší a menší roli a to je to, co dělá z lyžařské dovolené tu pořádnou dovolenou!

Správná nabídka na sjezdovce pro každého

To geniální na ubytování přímo v lyžařském středisku je, že si tu najde každý to pravé pro sebe a to ať už ti, kdo chtějí využít skipas do poslední minuty nebo ti, kteří ocení mezi lyžováním malou pauzičku v ubytování. Jestli single, pár nebo rodina - široká nabídka ubytování splní každé přání.Lyžařský hotel přímo na sjezdovce nabízí většinou milovníkům zimních sportů absolutně bezstarostný balíček. Kdo si vybere dovolenou tady, stráví ji na lyžích. Většinou je k pokojům nabízena polopenze. Takže se ráno a večer o stravování nemusíte starat a v poledne jste flexibilní, co se týče plánování pauzy. V nabídce nechybí samozřejmě také palety wellness oáz, sportovních a rodinných hotelů.Zatímco wellness a sportovní hotely se zaměřují spíše na tělesné posilování a regeneraci, rodinné hotely vsázejí na hlídání dětí, spolupráci s lyžařskými školami a večerní animační program. Je ale jedno, který tip ubytování zvolíte, všechna ski in a ski out ubytování mají jedno společné: zábava leží přímo přede dveřmi.U milovníků zimních sportů jsou oblíbené ale také apartmány a chalety. Právě ve Francii se nacházejí rezorty zimních sportů většinou v nadmořské výšce přes 1 000 m přímo v lyžařském středisku. Nízká cena a soukromí ve vlastním apartmánu činí z francouzských lyžařských středisek oblíbenou cílovou destinaci zimních sportů právě pro rodiny s dětmi a malé skupiny.

Co je třeba brát v úvahu v případě zimní dovolené přímo na sjezdovce?

Kromě Francie, kde byla rekreační střediska společně s možnostmi nákupu a nočního života vystavěna přímo na kopci, probíhá život mimo sjezdovku zpravidla v údolí. U některých lyžařských hotelů se proto může stát, že je třeba jet delší trasu autem, abyste se dostali k většímu supermarketu, na bazén atd. U některých hotelů na kopci je dokonce už samotný příjezd možný pouze lanovkou nebo sněžným skútrem. Zimní dovolená v takovém hotelu vysoko nad mraky je opravdu výjimečný zážitek a k doporučení každému. Pokud ale hledáte v rámci zimní dovolené více než jen lyžování, měli byste se předem o poloze Vašeho ubytování informovat.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami