Lyžařské hotely na sjezdovce - lyžařské středisko co by kamenem dohodil!

Lyžařské hotely blízko sjezdovky - ráno u dveří nasadit lyže a vydat se přímo k vleku - co může být lepšího? Zimní dovolená přímo na sjezdovce šetří nejen čas, ale také přebytečnou cestu autem nebo skibusem. Kdo si zvolí ubytování rovnou na sjezdovce, dostane zimní dovolenou s přidanou hodnotou a atmosférou zimních sportů pro nejnáročnější. Blízkost lyžařského střediska Vám zaručí svobodu a nevázanost moci kdykoli během dne naskočit na lyže nebo si naopak odskočit zpět do ubytování! Prohlédněte si naši nabídku a objednejte si Vaši příští zimní dovolenou přímo na sjezdovce!

Proč zimní dovolená na sjezdovce?

Lyžařská ubytování přímo na svahu patří k velmi vyhledávaným. Hotely, penziony a chalety blízko sjezdovky nabízí v rámci zimní dovolené ohromnou přidanou hodnotu, kterou ocení mnoho lyžařů. Důvod je jednoduchý: kdo bydlí přímo na sjezdovce, ušetří mnoho času.Určitě to znáte. Ranní jízda plným skibusem. Čím později nastoupíte, tím menší šanci na místo k sezení máte. Právě s dětmi to může být velmi náročné. Kdo se tomu chce vyhnout, použije auto. Ale i tak to není žádná záruka klidu. S ohledem na denní dobu je třeba zase řešit místo k parkování. Pro většinu je zimní dovolená vrcholem zimy - proč si to tedy neudělat pohodlné, jak jen je to možné? S ubytováním přímo na sjezdovce se vyřeší plno potenciálních stresových situací samo. Žádné tlačenice ve skibusu, žádné hledání parkovacího místa, nástup a výstup přesně tam, kde zrovna chcete.Pokud leží sjezdovka přímo přede dveřmi, má člověk den na lyžích ve vlastních rukou. Jestli budete první u vleku nebo si vychutnáte ranní kávu spolu s ranním sluníčkem při pozorování prvních lyžařů je čistě na Vás. Faktor času hraje s rostoucí blízkostí lyžařského střediska menší a menší roli a to je to, co dělá z lyžařské dovolené tu pořádnou dovolenou!

Správná nabídka na sjezdovce pro každého

To geniální na ubytování přímo v lyžařském středisku je, že si tu najde každý to pravé pro sebe a to ať už ti, kdo chtějí využít skipas do poslední minuty nebo ti, kteří ocení mezi lyžováním malou pauzičku v ubytování. Jestli single, pár nebo rodina - široká nabídka ubytování splní každé přání.Lyžařský hotel přímo na sjezdovce nabízí většinou milovníkům zimních sportů absolutně bezstarostný balíček. Kdo si vybere dovolenou tady, stráví ji na lyžích. Většinou je k pokojům nabízena polopenze. Takže se ráno a večer o stravování nemusíte starat a v poledne jste flexibilní, co se týče plánování pauzy. V nabídce nechybí samozřejmě také palety wellness oáz, sportovních a rodinných hotelů.Zatímco wellness a sportovní hotely se zaměřují spíše na tělesné posilování a regeneraci, rodinné hotely vsázejí na hlídání dětí, spolupráci s lyžařskými školami a večerní animační program. Je ale jedno, který tip ubytování zvolíte, všechna ski in a ski out ubytování mají jedno společné: zábava leží přímo přede dveřmi.U milovníků zimních sportů jsou oblíbené ale také apartmány a chalety. Právě ve Francii se nacházejí rezorty zimních sportů většinou v nadmořské výšce přes 1 000 m přímo v lyžařském středisku. Nízká cena a soukromí ve vlastním apartmánu činí z francouzských lyžařských středisek oblíbenou cílovou destinaci zimních sportů právě pro rodiny s dětmi a malé skupiny.

Co je třeba brát v úvahu v případě zimní dovolené přímo na sjezdovce?

Kromě Francie, kde byla rekreační střediska společně s možnostmi nákupu a nočního života vystavěna přímo na kopci, probíhá život mimo sjezdovku zpravidla v údolí. U některých lyžařských hotelů se proto může stát, že je třeba jet delší trasu autem, abyste se dostali k většímu supermarketu, na bazén atd. U některých hotelů na kopci je dokonce už samotný příjezd možný pouze lanovkou nebo sněžným skútrem. Zimní dovolená v takovém hotelu vysoko nad mraky je opravdu výjimečný zážitek a k doporučení každému. Pokud ale hledáte v rámci zimní dovolené více než jen lyžování, měli byste se předem o poloze Vašeho ubytování informovat.

Bezpečná objednávka se SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter