Sellaronda

Je to snad ten nejznámější lyžařský okruh na světě aneb "nejhezčí kruhák Itálie" - víte o kom je řeč? Přesně tak, Sellaronda! Okruh masívu Sella na lyžích nebo snowboadu, božské zimní radovánky uprostřed italských Dolomit. Naplánovat by si člověk měl minimálně šest hodin. Můžete jez po nebo proti směru hodinových ručiček, orientovat se na ní dá pomocí oranžově a zeleně označených cedulí.

Během okruhu se projedete skrze čtyři údolí - Val Gardena, Alta Badia, Arabba a Val die Fassa a to hned ve třech italských provincích (Jižní Tyrolsko, Trentino, Belluno). Konkrétně to znamená 26 km červených nebo modrých sjezdovek - nejde tedy o zážitek, který je vyhrazen pouze profíkům! Dle chuti a sil si okruh můžete dle libosti protáhnout, např. o náročnou sjezdovku Porta Vescovo (Arabba). Dobře dostupné výchozí body představují střediska Wolkenstein, Corvara, Arabba a Canazei.

Objevte s námi sportovní kouzlo zimy!

Sellaronda
Sellaronda
Pozza

Hotel Valacia ****

7 nocí vč. skipasu & P

100 % od 18 603
Rodina
stručný popis

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Valacia se nachází na kraji střediska Pozza, nedaleko lyžařského střediska Bauffare a je jen cca 600 m od centra. Vstup na známou sjezdovku Sella Ronda se nachází v blízkosti hotelu! Na skibus je to asi 100 m a běžecké …

Podrobně