Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Slevy v místě pobytu

Slevy v místě pobytu

Jestli jste si objednali ubytování v těchto regionech příp. střediscích, potom obdržíte spolu s Vašimi podklady k zájezdu dárkové poukazy, které můžete využít na místě.

Zillertal: dárkový poukaz v hodnotě 20 € na tandemový let

Vychutnejte si jednou pohled na zem z ptačí perspektivy a splňte si sen o létání! Jako náš host v Zillertalu obdržíte dárkový poukaz ve výši 20 € na tandemový seskok z kopce Penken. Nabízíme Vám možnost zažít nevšední zážitek a podívat se na svět ze shora. Vyučení profesionální tandemoví piloti se postarají o bezpečný vzlet, let i přistání

Podmínky pro pasažéry

Jako pasažéři nepotřebujete žádné speciální znalosti. Je úplně jedno, kolik vám je let, kolik vážíte, jestli jste nižší nebo vyšší postavy. Vše, co potřebujete, je pevná obuv, teplá bunda a jde se na to!

Podmínky

  • Dárkový poukaz je platný na tandemový seskok (1 200 m n.m.) nebo super tandemový seskok (1 450 m n.m.), doba vzletu a trvání je závislá na povětrnostních podmínkách.
  • Dárkový poukaz je platný denně, doporučujeme domluvit termín cca jeden týden před odjezdem na dovolenou (telefonní číslo najdete ve Vašich podkladech k zájezdu/voucherech).
  • Poplatek za výjezd k místu odletu není zahrnut v ceně.
  • Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost.

Livigno

  • 20% sleva na zapůjčení lyžařského oblečení

Zell am See & Kaprun

  • sleva 5 % v restauraci "Deins & Meins" v Zell am See