Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Bezplatné storno a změna objednávky

Bezplatné storno

Zájezd je už objednaný a Váš šéf Vám neschválil dovolenou? Rádi Vám vyjdeme při stornování nebo změně objednávky vstříc! Toto je u nás totiž do určité doby možné zdarma. Stěží najdete jinou cestovní kancelář, která je tak zaměřená na spokojenost svých zákazníků.

Bezplatné storno

V rámci 5 dnů od provedení objednávky je možné od ní bezplatně odstoupit, pokud termín zájezdu začíná za více než 6 týdnů (42 dnů). Tuto možnost lze využít pouze jednou na zákazníka příp. skupinu a pouze, pokud zájezd nebyl již přeobjednán.
V případě, že termín zájezdu začíná za méně než 6 týdnů (od 41. dne před příjezdem na zájezd), je zrušení zájezdu spojeno se storno poplatky dle bodu 4a našich Všeobecných obchodních podmínek.

U vybraných ubytování je navíc možné bezplatné zrušení do 16 dnů před příjezdem. Pro Vás to znamená ještě větší flexibilitu a jistotu při plánování Vaší příští lyžařské dovolené. Odpovídající ubytování, u kterých je možné bezplatné zrušení do 16 dnů před příjezdem, naleznete zde.

Těšení bez rizika: Objednejte s Koronavirovou zárukou vrácení peněz!

Vzhledem k současné situaci můžete ihned profitovat z naší Koronavirové záruky vrácení peněz (podrobnosti)!

Bezplatná změna objednávky

Pokud si v rámci Vašeho zájezdu přejete změnit ubytování nebo změnit termín zájezdu, je toto možné bezplatně do 6 týdnů (42 dnů) před začátkem zájezdu, pokud je vybraná alternativa dostupná a nesníží se ani doba pobytu ani počet účastníků zájezdu. Platná je aktuální cena nového zájezdu bez akcí Last-Minute & More.
V případě, že zájezd začíná za méně než 6 týdnů (od 41. dne před příjezdem), je tato změna spojena s poplatkem za změnu objednávky dle bodu 5.a našich Všeobecných obchodních podmínek.

Pro stornování nebo změnu Vaší objednávky se, prosím, obraťte s udáním čísla objednávky na storno-cz@snowtrex.com.