Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Kurzy lyžování & snowboardingu

Kurzy lyžování & snowboardingu

Ve většině lyžařských středisek nabízíme výuku lyžování či snowboardingu, která je organizována lyžařskými školami ve středisku. Domluvit se zpravidla lze místním jazykem a v angličtině. Kurzy zahrnují dohromady 2-20 hodin, které jsou rozděleny na 1-6 dní. Výuka se koná v dopoledních nebo odpoledních hodinách v malých skupinách cca 4 až 12 účastníků. Přesné čas kurzů se dozvíte v lyžařské škole. Abyste měli ještě dostatek příležitostí si nově naučené věci samostatně vyzkoušet, začínají kurzy zpravidla již na začátku týdne. V případě dětských kurzů - je-li nabídnuto v objednávkovém procesu – nelze zaručit, že se budou konat ve stejnou dobu jako kurzy pro dospělé. V případě, že se lyžařských kurzů účastní děti, koná se vyúčtování skipasu částečně přímo ve středisku.

Pokud pro Vámi vybrané středisko výuku lyžování a snowboardingu nenabízíme nebo jste nenašli pro Vás vhodný kurz v objednávkovém procesu, rezervujte kurz Vašich představ prosím přímo v lyžařské škole ve středisku. Na mnoha místech spolupracujeme s partnerskými lyžařskými školami, u kterých jako naši zákazníci obdržíte slevu 5-15 % na kurzy lyžování a snowboardingu. Pokud takovou slevu nabízíme, naleznete ji uvedenou v části "Služby zahrnuté v ceně" v popisu nabídky.

Pokud objednáváte kurz přes nás, uveďte prosím v objednávkovém procesu, na které úrovni si výuku přejete. Následující možné úrovně lze vybrat:

Lyže Snowboard

Začátečníci

poprvé na lyžích

Začátečníci

poprvé na snowboardu

Úroveň 1 - středně pokročilí

bez problémů sjedou modrou sjezdovku

Úroveň 1 - středně pokročilí

1 až 2 týdny zkušeností na snowboardu
bez problémů sjedou modré i červené sjezdovky

Úroveň 2 - pokročilí

bez problémů sjedou modrou a červenou sjezdovku

Úroveň 2 - pokročilí

3 a více týdnů zkušeností na snowboardu
bez problémů sjedou všechny typy sjezdovek

Úroveň 3 - dobří lyžaři

bez problémů sjedou všechny typy sjezdovek