Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Společnost

Náš tým
Společnost TravelTrex GmbH byla založena v roce 1999 v Kolíně nad Rýnem s cílem zaměřit se na přímý prodej lyžařských zájezdů. Díky atraktivní nabídce se firma pod značkou "SnowTrex" během krátké doby stala jedním z největších specialistů na zimní zájezdy v Německu.

Od roku 2005 jsou SnowTrex zájezdy prodávány i na mezinárodním trhu. Po úspěšném vstupu na polský trh následovala Francie, Velká Británie a další země, o čemž svědčí také možnost objednat zájezdy u SnowTrex v 12-ti jazycích a TravelTrex se tak řadí k mezinárodně vůdčím cestovním kancelářím se specializací na zimní zájezdy.

Od roku 2007 nabízí firma pod značkou "HolidayTrex" také celoroční zájezdy, jejichž cílovými destinacemi jsou hlavně Alpy a německé pobřeží. V roce 2012 následoval SpaTrex se zaměřením na wellness zájezdy a SportsTrex, který klade důraz na aktivní, sportovní dovolenou.

Na žebříčku největších německých cestovních kanceláří se firma v účetním roce 2014/2015 umístila na 34. místě. Během sezóny 2014/2015 s TravelTrex strávilo svou dovolenou více než 106 000 zákazníků.
Náš tým
Náš tým tvoří k dnešnímu dni přes 100 zaměstnanců z 15 různých zemí, mezi nimiž je i několik studentů a stážistů. Pro své možnosti vzdělávání a v Německu běžné formy duálního studia, kdy se kombinuje návštěva školy a pracoviště, byl TravelTrex GmbH již několikrát vyznamenán. Nabízíme mladým lidem vzdělání v oboru informačních technologií a turismu.

V popředí na fotografii jednatelé společnosti TravelTrex GmbH: Stefan Willems, Thomas Bartel, Andreas Rühl, Marc Behrmann (zleva doprava).

Náš SnowTrex koncept

Zájezdy SnowTrex jsou atraktivní především díky své jednoduchosti a srozumitelnosti a uspokojí i ty nejnáročnější příznivce zimních sportů. Doménou naší nabídky je orientace na individuální přání zákazníka a kompletní servis. SnowTrex zajišťuje pro své zákazníky ubytování a skipas. V mnoha střediscích je možné si vybrat mezi četnými nabídkami ubytování v několika cenových kategoriích. Kurzy lyžování/snowboardingu a vypůjčení vybavení je u mnoha středisek možné přiobjednat jako extra službu. V těch největších lyžařských střediscích jsou k dispozici i delegáti zájezdu, kteří pestrým programem přispějí k příjemné dovolené a spokojenosti našich hostů (účast na zábavném programu je dobrovolná). Právě touto službou se SnowTrex podstatně odlišuje od mnoha jiných organizátorů lyžařských zájezdů, kteří nabízí pro větší skupiny zpravidla jen jedno ubytování v daném středisku s celodenním zábavným programem.
SnowTrex – individuální přístup a kompletní servis!