Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Bezpečná objednávka

Objednávka zájezdu je otázka důvěry! My to víme a klademe proto velký důraz na to, abychom našim zákazníkům umožnili bezpečnou objednávku zvoleného zájezdu. Spolu se Swiss Re tak jistíme veškeré platby našich zákazníků. Dále jsme také členem německého svazku cestovních kanceláří a agentur (Deutscher Reiseverband, resp. DRV), který je třetím největším na světě. Pro členství jsou dobré reference kanceláře podmínkou. U nás objednáváte bezpečně!

DRV

Německá asociace cestovních kanceláří

DRV je největší organizací pro cestovní kanceláře a agentury v Německu.

Podmínky příjetí
  • Minimálně dvě reference o firmě, např. od jiných členů organizace DRV nebo od obchodní banky (reference si vyžádá DRV)
  • U cestovních kanceláří doklad u pojištění proti úpadku
  • Dostatečný pracovní kapitál a řádné účetní záznamy
Swiss Re

Swiss Re

Swiss Re je celoevropsky činná pojišťovací instituce ve věci Evropskou unií zákonem předepsaného pojištění proti platební neschopnosti cestovní kanceláře. Další informace o pojištění proti úpadku najdete zde.

AČCKA

AČCKA je od roku 2005 aktivním členem prestižní evropské asociace ECTAA, která byla založena v roce 1961 v Německu a sdružuje národní asociace cestovních kanceláří a agentur členských zemí EU a dalších evropských zemí jako např. Švýcarsko a Norsko. ECTAA tak zastupuje více než 80 000 evropských cestovních kanceláří a agentur. Další informace naleznete zde