Bezlepková zimní dovolená - lyžařské hotely pro celiaky s bezlepkovou kuchyní

Pšenice, žito, oves, ječmen - pro někoho to zní jako přísady lákavých moučníků, pro jiné jsou to potraviny, kterým je třeba se vyhýbat. Lidé s přecitlivělostí na lepek musí důkladně studovat složení jednotlivých potravin. V dnešní době nic nemožného, o dovolené však vládne nejistota. Z tohoto důvodu dnes již v rekreačních střediscích najdete mnoho ubytování, která se speciálním požadavkům hostů s celiakií přizpůsobila.

Pokud se potýkáte s podobným problémem a rádi byste si užili bezstarostnou dovolenou, jste u nás jde-li o výběr vhodného ubytování, na správné adrese! Sestavili jsme pro Vás přehled našich ubytování, které se Vašim požadavkům přizpůsobí.

Bezlepková zimní dovolená - lyžařské hotely pro celiaky s bezlepkovou kuchyní
Bezlepková zimní dovolená - lyžařské hotely pro celiaky s bezlepkovou kuchyní

Hotely s bezlepkovou kuchyní

Ať už v Rakousku, Německu nebo Itálii, v naší nabídce najdete také ubytování s bezlepkovou kuchyní. Tak si budete moci stejně jako Vaši spolucestující užít klidnou zimní dovolenou se zábavou na lyžích a nebudete si muset dělat starosti o své zdraví v lyžařském středisku. Neomezujte se ani na zimní dovolené a užijte si ve Vašem středisku bezlepkovou zimní dovolenou. Zasloužíte si to!

Na co si dávat pozor při objednávce s intolerancí na lepek?

Pokud chcete na naší stránce objednat bezlepkový hotel, musíte pro to udělat jen málo. V našem vyhledávacím filtru jsme pro Vás připravili také možnost „bezlepková strava“. Pokud ji zvolíte, zobrazí se Vám pouze výsledky s bezlepkovou kuchyní. Vy už se jen musíte rozhodnout, do které země byste rádi a které z četných ubytování se Vám nejvíce zamlouvá. Jakmile objednáte, můžete se už v klidu těšit na bezlepkovou zimní dovolenou, kde se minimálně nemusíte starat o nic, pokud jde o jídlo!