Párty & lyžování

Pryč ze sjezdovky, šup na après-ski - takhle a nebo podobně vypadá mnoho dnů během tradiční zimní dovolené! Cítíte se jako doma všude tam, kde panuje super nálada, pohodově naladění lidé, kde se nachází dostatek party hudby a jeden či onen alkoholický nápoj? Lyžařská dovolená bez après-ski pro Vás prostě není to pravé ořechové? Pak s námi vyrazte do après-ski metropolí Německa, Rakouska, Francie, Švýcarska nebo Itálie. U nás najdete ta nejlepší ubytování k lyžování na optimálním místě blízko místní party scény. Tím pádem nezmeškáte žádnou party! K tomu navíc najdete rychle trendy bary a chaty pro posezení odpoledne a exkluzivní diskotéky a lokály na večer.

Párty & lyžování
Párty & lyžování

Kam vyrazit na party zimní dovolenou?

Party a idylické vesničky uprostřed hor – nejde to dohromady? Tak byste měli určitě jednou vyrazit do Rakouska, které je neznámější a nejoblíbenější pevností pro après-ski. V Söldenu nemáte přede dveřmi například jen moderní lyžařské středisko a dva ledovce, ale i mnoho akcí jako třeba „Electric Mountain Festival“. V St. Antonu se můžete v „Mooserwirt“ těšit na jedny z nejlepších après-ski party a spolehlivě tu potkáte mnoho mladých lidí různých národností, kteří se rádi baví stejně jako Vy! Také Mayrhofen v údolí Zillertal má víc a víc míst s après-ski. Kromě mnoha hospůdek s živou hudbou tu máte k dispozici mnohostranné lyžařské středisko s ledovcem. Bavit se od brzkého odpoledne do příštího rána jde také v Ischglu. Absolutní špičkou jsou tady každoroční koncerty „Top of the Mountain”, které z Ischglu dělají party lyžařské středisko, které určitě stojí za zmínku. To vše je jen malý výběr z mnoha velkolepých après-ski středisek v Rakousku. Na seznamu nejlepších party lyžařských středisek by samozřejmě neměl chybět ani Davos ve Švýcarsku nebo Livigno v Itálii! V Davosu se party zimní dovolená neomezuje jen na sněžné bary a chaty. V alpském městě na Vás čeká kasino, kino, divadlo nebo koncerty. Pokud chcete radši vyrazit do Itálie, navštivte určitě après-ski location „Stalet“ v Livignu a hoďte se do náručí slavných goril.

Co brát v potaz u après-ski zimní dovolené?

Pokud už ráno víte, že se z lyžování nevypravíte rovnou do ubytování, tak byste se měli obléknout tak, ať Vám na sjezdovce není příliš zima, ale na après-ski party zase moc teplo. S vrstvením nic nezkazíte. Můžete se rychle obléknout a svléknout a budete pořád vypadat stylově! Pokud před sebou máte ještě jeden sjezd, dejte se do nálady radši ještě bez alkoholu a těšte se na chladné pivo v údolí!

Správné ubytování pro pořádnou party zimní dovolenou

Nejdůležitějšími kritérii pro najití správného ubytování pro zimní dovolenou plnou party je poloha a středisko. Ubytování by mělo být samozřejmě umístěno na centrálním místě, abyste se mohli pokud možno co nejrychleji a nekomplikovaně dostat k après-ski party a v ranních hodinách se zase snadno vrátit zpátky. Nejlepší je snad mít i bar přímo v domě. Díky našemu filtru můžete jednoduše zadat požadavek, aby středisko mělo mnoho možností pro après-ski nebo hledat dům s barem. Pomocí dalšího individuálního výběru z našich filtrů najdete s jistotou perfektní ubytování pro příští zimní dovolenou plnou party.