Sella Ronda

Je to snad ten nejznámější lyžařský okruh na světě aneb "nejhezčí kruhák Itálie" - víte o kom je řeč? Přesně tak, Sella Ronda! Okruh masívu Sella na lyžích nebo snowboadu, božské zimní radovánky uprostřed italských Dolomit. Naplánovat by si člověk měl minimálně šest hodin. Můžete jez po nebo proti směru hodinových ručiček, orientovat se na ní dá pomocí oranžově a zeleně označených cedulí.

Během okruhu se projedete skrze čtyři údolí - Val Gardena, Alta Badia, Arabba a Val die Fassa a to hned ve třech italských provincích (Jižní Tyrolsko, Trentino, Belluno). Konkrétně to znamená 26 km červených nebo modrých sjezdovek - nejde tedy o zážitek, který je vyhrazen pouze profíkům! Dle chuti a sil si okruh můžete dle libosti protáhnout, např. o náročnou sjezdovku Porta Vescovo (Arabba). Dobře dostupné výchozí body představují střediska Wolkenstein, Corvara, Arabba a Canazei.

Objevte s námi sportovní kouzlo zimy!

Sella Ronda
Sella Ronda
Seis

Hotel Seiserhof ***+

7 nocí vč. Skipas & P

93% od 19 994
Krátký pobyt
stručný popis

Tradiční tříhvězdičkový superior hotel Seiserhof se nachází v klidné, ale přesto centrální poloze cca 500 m od vleku. Skibus staví každých 15 minut před hotelem. K vybavení příjemného ubytování patří recepce, výtah, společenské místnosti, malá …

Podrobně