Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Winter Park

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku
Winter Park
Nejvyšší bod: 3 676 m
Nejnižší bod: 2 743 m
Výška vesnice: 2 765 m
Vleků celkem: 25
Kotvové vleky: 5
Sedačkové lanovky: 19
Kabinkové lanovky: 1
Sjezdovek celkem: 143 km
Sjezdovky:
37 km
Sjezdovky:
27 km
Sjezdovky:
79 km

Lyžařské středisko Winter Park

Lyžařské středisko Winter Park

Lyžařský areál Winter Park se skládá ze čtyř vrcholků: Winter Park Mountain, Parsenn Bowl/Vasquez-Cirque, Vasquez-Ridge a Mary Jane, které jsou všechny mezi sebou propojeny. Rozkládá se na ploše 1 246 hektarů ve výšce od 2 743 do 3 676 m a nabízí 25 lanovek a 143 km převážně náročnějších sjezdovek. Středisko Mary Jane je známé pro své skvělé boulovaté sjezdovky. Ve Vasquez-Cirque si na své přijdou ti, kteří milují extrémně strmé svahy.

Z každé lanovky se dostanete na jednoduché zelené a obtížné černé sjezdovky. Discovery Park je ideální pro začátečníky, kteří stojí na lyžích opravdu poprvé. Areál Winter Park nabízí vedle strání s muldami a extrémně strmých svahů i mnoho přírodních strání pro jízdu v hlubokém sněhu. Dvakrát denně jsou nabízeny také okružní trasy s průvodcem, což je dalším zážitkem pro zkušené lyžaře! Freestylisté a snowboardisté tu budou také rozmazlováni. Hned pět funparků nabízí pro každou úroveň tu správnou možnost, jak se vyřádit. Se skipasem "Winter Park & Copper Mountain" je vám k dispozici dalších 985 hektarů sjezdovek na Copper Mountain.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski Winter Park

Ve Winter Parku najdete nesčetné možnosti, jak strávit den mimo sjezdovku! Oblíbenou aktivitou je ve volném čase třeba bruslení, závody psích spřežení, procházky na sněžnicích, jízda na skútru a také Coca-Cola Tube Park. Kdo to má raději o něco klidnější nebo se rád baví, zamíří jistě do některého z barů nebo stráví večer v některé dobré restauraci. "Derailer Bar" přímo na sjezdovce má ve své nabídce každý večer rozpustilé párty. Bistro a bar "Vertical" je ideální v době, kdy zde probíhá happy hour a můžete se zde také občerstvit a nebo si vyberete z nabídky koktejlů. V "Doc's Roadhouse" se můžete dívat na sportovní přenosy. Živá hudba hraje pravidelně v "Ullrs Taverně".

Kdo však chce večer strávit spíše v klidu a bez hudby, může si zajít do "Lodge at sunspot" a zakončí tak den nějakým dobrým drinkem.

Snowpark: Winter Park

Kdo sám sebe může označit za vášnivého fanouška rizika, ten by si v žádném případě neměl nechat ujít lyžařské středisko Winter Park a jeho jedinečné možnosti pro freestylové lyžování. Nejen, že tu najdete spoustu černých a boulovatých sjezdů, které potěší hlavně milovníky freeridu, k dispozici tu je také „Terrain Parks“, což představuje ideální zázemí pro všechny sportovce, co prahnou po zvýšené hladině adrenalinu v krvi. Celkem jde o šest různých částí, které mají co nabízet jak začátečníkům, tak i absolutním profíkům. Nováčci se schází v „Starter and Bouncer“ nebo v „Ash Cat“ a oťukávají tu jednoduché varianty překážek, které splňují vysoké bezpečnostní standardy. Skvělá zábava tu je na prvním místě! Dále park pokračuje terény „Gangway“ a „Re-Railer“, které představují vyšší level. Chcete-li mezi profíky, není jiná cesta, než tudy! Sportovci, kteří dosáhli vrcholu své kariéry jsou doma v „Rail Yards“ a v „Dark Territory“. Kdo tady trénuje, ten je na vrcholu své kariéry! Přístup k parkům je povolen pouze za splnění jistých podmínek a vyžadují špičkovou sportovní dovednost. Pokud na více, než 85 překážkách a superpipe nenajdete nic, co by se vám líbilo, není vám pomoci.

Lyžařské středisko Winter Park není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska USA

Výsledky testu expertů Winter Park

Výsledek testu Winter Park se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,2 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Winter Park

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Winter Park

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.