Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Vail

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku
Vail
Nejvyšší bod: 3 433 m
Nejnižší bod: 2 457 m
Výška vesnice: 2 445 m
Vleků celkem: 31
Kotvové vleky: 9
Sedačkové lanovky: 20
Kabinkové lanovky: 2
Sjezdovek celkem: 234 km
Sjezdovky:
57 km
Sjezdovky:
84 km
Sjezdovky:
93 km

Lyžařské středisko Vail

Lyžařské středisko Vail

Návštěvníci Vailu tu z nedostatku sněhu určitě nemusí mít obavy. Lyžařská oblast Vailu (2457 - 3433 m) se společně se svými 234 km převážně obtížných sjezdovek a 31 lanovkovými zařízeními rozkládá na ploše 2141 hektarů. Oblast byla již několikrát označena za nejlepší lyžařský areál v USA. Dobré služby jsou tu hnací silou, sjezdovky jsou dobře upravované a na vlecích se musí čekat jen málokdy. Front Side nabízí krásně upravované sjezdy, v o něco vzdálenějším Blue Sky Basin najdete především slunné sjezdovky v přírodním stavu. V sedmi údolích Back Bowlu si přijdou na své zejména milovníci hlubokého sněhu. Snowboarďáci naleznou ve Vailu několik funparků se spoustou prvků stejně jako „Superpipe a „Halfpipe“.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Après ski Vail

K dlouhému nočnímu veselí na diskotékách a v barech láká spousta après-ski chatek ve Vailu! Za pozornost stojí také kulturní nabídka, která je tvořena mimo jiné koncerty, pořádanými jednou za týden. Kromě toho tu najdete tu nejlepší nabídku v celé Americe, jak strávit volný čas – přesně podle zásady: nic není nemožné! Ať už výlety na sněžnicích, prudké sjezdy na bobech, projížďky na skútrech nebo romantické projížďky v koňském spřežení – volba je jen na vás! Zvláštním zážitkem je centrum pro volný čas „Adventure Ridge“ na vrcholku hor: nádherný výhled při skákání na trampolíně, bruslení nebo skibiking! Navíc je tu několik spa zařízení, kde si můžete skvěle odpočinout.

Snowpark: Vail

Vail nabízí tři terénní parky se dvěma halfpipes. Největší z nich je park "Golden Peak", který je dostupný přes Riva Express. Zde najdete více než 30 jibbs, boxů a railů stejně jako devět kickerů v různých výškách. 4 m vysoká halfpipe slouží k rozehřátí a k "zlatému hřebu" parku patří superpipe o výšce 6,7 m. Toto je místo, kde se pravidelně koná US Open Snowboard Championships.

Dva další parky se nacházejí na západní straně hory těsně pod Eagle´s Nest. "Bwana Park" je určen zejména pro pokročilé jezdce, ale poslouží také začátečníkům. Je zde asi 25 překážek a skládací lavice. V "Pride Park" najdete některé mírnější skoky a překážky. Dostat se k němu můžete prostřednictvím lanovky Pride-Express, a tak lze projet oběma parky a ujet tak téměř 2 km na Park-Line.

Lyžařské středisko Vail není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska USA

Výsledky testu expertů Vail

Výsledek testu Vail se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,6 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Vail

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Vail

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.