Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Saas-Fee

27 Počet hodnocení:

100 % Doporučení:

Středisko 9,6
Lyžování 9,8

Après ski Saas-Fee

Après ski si tu užijete, sotva dojedete sjezdovku. Různé bary jako je například „Fee-Iglu-Bar“ přímo vedle hotelu Imseng nebo „Black Bull Bar“ s útulnou, dřevěnou terasou se těší na vaší návštěvu. Vychutnáte si tu dobré jídlo, lahodné nápoje, skvělou hudbu a parádní atmosféru. Co víc si přát? Dalším bezva podnikem je „Popcorn“, který se skládá ze shopu s nejnovějšími snowoardovými a lyžařskými trendy a z ubytování s kavárničkou a klubem, kde si na různých párty můžete zatančit až do bílého rána. Skvělý koncept má i „Dom-Bar“. I ten je ve dne klasickou prodejnou vymožeností pro zimní sporty, kde si krom toho můžete dopřát i šálek kávy a nějaký ten sendvič a večer se promění v bar, kde hraje živá hudba - nechybí ani čerstvé pivko a místní vínka. I v sousedních střediscích Saas-Grund je nabídka podniků pestrá, doporučení hodný je bar „Tipi Saas-Grund“ hned vedle lanovky.

Pohodáři a kliďasové budou vděční za velký výběr útulných kaváren a restaurací, kde se mohou nechat rozmazlovat švýcarskými specialitkami. kromě na sjezdovkách se tu můžete vyřádit i na sjezdech určeným pro sáňkování a bobování. Z Hannigu, který nabízí pěkný výhled, vede 6 km dlouhá sáňkařská dráha až do vesnice. Ještě delší je na Kreuzbodenu v Saas-Grundu a měří pozoruhodných 11 km. Máte-li v sobě horolezecké choutky, uspokojíte je nejlépe na horolezecké stezce „George Alpine“, která vede skrze různé rokle ze Saas-Fee do Saas-Grund (za doprovodu zkušeného instruktora). Kurzy ledního horolezectví, lyžařské túry, jízdy psím spřežením, procházky ve sněžnicích na upravovaných stezkách, horolezecká hala, bowling - pro každého by se tu mělo něco najít.

Od zimní sezóny 2014/2015 se k již existujícím menším wellness zařízením přidá „Aqua Allalin“ - zbrusu nový aquapark s krytým bazénem, saunami, parní lázní, venkovní vířivkou a posilovnou.

Ubytování Saas-Fee

Mapa zvětšit

Hledat…
: Après ski Saas-Fee
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.