Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Idre Fjäll

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Après ski Idre Fjäll

Idylické Idre Fjäll se zavděčí spíše aktivním zastáncům après ski, divoké párty tu budete hledat marně. Co se tu tedy dá po lyžování dělat? Nudit se rozhodně nebudete! Rodiny s dětmi se scházejí v lyžařském středisku v „Charlies“. V restauraci „Värdshuset“ hraje kapela „Hat Over Hills“ od pondělí do pátku a to živě. Vřele doporučujeme také návštěvu „Vildmarksnästet“, kde si při hřejivémnápoji můžete vychutnat rustikální atmosféru s krbem. I samotné městečko nabízí několik dobrých restaurací. Specialitky jako sobí filé si vychutnáte v „PW & kök bar“, zabaštíte tu v restauraci jejíž zdi jsou zdobené medailemi lyžařské legendy Pernilly Wibergové (dvojnásobná olympijská vítězka, čtyřnásobná mistryně světa).

Krajina kolem Idre Fjäll skýtá opravdové přírodní krásy, trávit odpoledne na pokoji by byla velká chyba! Nazujte raději sněžnice a vydejte se na průzkum typických ubytování Sámů. Organizované tůry zahrnují většinou i posezení při typicky sámském jídle a za poslechu různých povídek o tomto indigenním národu. Můžete podniknout tůru na sněhovém skútru a převzít komando při jízdě psím spřežením. Už jste někdy řídili sněhovou rolbu? I to je tu možné! Naučíte se tu i házet lasem! Všechny tyhle zážitky organizují turistické kanceláře na místě.

Ani děti tu nepřijdou zkrátka. Pro ně je k dispozici speciální zábavný program s dětským après ski, mini diskotékami. Nechybí ani pohádková a kreativní dopoledne.

Pokud toužíte po klasických sportech, také tu přijdete na své. To zajišťuje sportovní centrum v Idre Fjäll. Kromě bazénu a sauny tu najdete také bowlingovou dráhu, horolezeckou stěnu a kryté fotbalové hřiště, stejně jako badmintonovou halu a tenisové kurty. Last but not least zaboduje Idre Fjäll i u fanoušků hudby - vyplatí se udělat si výlet do nedalekého střediska Älvdalen, kde se nachází muzeum výrobce kytar Hagström. Nacházejí se zde například kytary, na kterých zanechali své otisky i Elvis Presley a Frank Zappa.

Ubytování Idre Fjäll

Mapa zvětšit

Hledat…
: Après ski Idre Fjäll
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.