Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Wenns

78 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 8,4
Lyžování 8,9
Informace o lyžařském regionu
Gletscherpark Card Winter
Nejvyšší bod: 3 440 m
Nejnižší bod: 1 000 m
Vleků celkem: 55
Kotvové vleky: 34
Sedačkové lanovky: 13
Kabinkové lanovky: 8
Sjezdovek celkem: 121,5 km
Sjezdovky:
40 km
Sjezdovky:
58 km
Sjezdovky:
24 km
Lyžařské trasy: 20 km

Lyžařský region Gletscherpark Card Winter

Lyžařské radovánky s kartou Gletscherpark Card Winter zajišťuje šest atraktivních středisek: Hochzeiger, vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní Rifflsee, známý ledovec Pitztal, ledovec dem Kaunertal, Winterberg Fendels a útulné Hoch-Imst. O nezapomenutelný den na lyžích se v tomto lyžařském svazu tedy postará celkem cca 121,5 kilometrů sjezdovek (vč. lyžařských tras) v nadmořské výšce 1 000 až 3 440 metrů.

"Pitz-Express“, nejrychlejší ledovcová podzemní dráha na světě, která navazuje na lanovku Wildspitzbahn, nejvyšší lanovku Rakouska, vás dopraví k nekonečně širokým ledovcovým plochám v zadní části Brunnenkogelu (3 440 m)! Toto je nejvyšší bod v Rakousku, který lze dosáhnout lanovkou a který v pozadí převyšuje pouze vrchol Wildspitze (3 774 m), nejvyšší vrchol Tyrolska.

Ve středisku Rifflsee, zejména na Grubenkopfu, se nachází středně náročné až náročné sjezdovky, mezi něž patří i off pist varianty. Cesta Pitz-Expressem umožňuje jednoduchý přechod do ledovcového areálu Pitztal!

Při vstupu do údolí Pitztalu najdete hned další lyžařský areál Hochzeiger, který se prezentuje jako velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Zatímco si vaše ratolesti budou hrát v dětském světě u podniku „Zeigerrestaurant“, vy se můžete plně oddávat lyžování na širokých a slunečných stráních na Sechszeiger nebo náročným sjezdovkám na Rotmoosbahn. Ať už se rozhodnete podniknout okružní jízdu nebo sjet závodní sjezdovku či sjezdovku s muldami, u Rotmoosbahn si vybere každý.

Lyžařské středisko Hoch-Imst je vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, nedaleko najdete také okresní město Imst. Malé, ale milé lyžařské středisko je velmi dobře vybaveno a naleznete zde přehledné sjezdovky, dobrou infrastrukturu, velký dětský svět a funpark.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Ubytování Wenns

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařský region Wenns

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.