Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Söll

283 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 8,6
Lyžování 9,1

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 703 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ máte přístup k jednomu z největších vzájemně propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 254 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý. Díky lanovce je zde přes Hochsöll perfektní spojení na sjezdovky vrcholku Hohe Salve a odtud pak k celému lyžařskému středisku! Určitě se odvažte na prvotřídní sjezdovku až do údolí o délce celých 10 km ze shora Hohe Salve. Večer si můžete zasáňkovat na trase o délce skoro 4 km.

Ti, co si každý sjezd vychutnávají spíše v plných doušcích, se zde vyřádí stejně tak jako začátečníci nebo zkušení lyžaři. Freeridisté si přijdou na své v Hopfgartenu, Scheffau nebo ve Westendorfu. Pravým „požitkem“ bude jistě okolo 76 různých hospůdek a restaurací, kam si můžete zajít na chvíli posedět. Zkrátka tu nepřijdou ani děti. „Hexenkinderland“ s „čarodějnickými atrakcemi“ nabízí skvělé zázemí pro lyžařské špunty, které se s tímto sportem lehce a hravě seznámí. Pro ty nejmenší z nejmenších nechybí ani kouzelný koberec a jednoduché vleky.

Nezapomenutelný zážitek jak pro začátečníky tak i pro pokročilé si užijete při večerním lyžování v Söll na cca 10 km sjezdovek v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených sjezdovkách si rádi přijdou mezi turisty vychutnat své obloučky napříč střediskem i místní. Pro podělení se o čerstvé zážitky s Vaší rodinou a kamarády můžete využít přes 80 Wi-Fi hotspotů na mnoha stanicích lanovek a vleků a v chatách zdarma.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou deseti-místnou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück"!

S rozšířením skipasu na Super Ski Card se Vám ještě více prohloubí Vaše zážitky z lyžování: s tímto skipasem zažijete neomezené potěšení na 937 lanovkách a vlecích na více jak 2 750 km sjezdovek ve 23 lyžařských oblastech v Tyrolsku a Salcbursku!

V středisku SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental je nabídka večerního lyžování hned ve třech střediskách v Söllu, Brixenu a Westendorfu. SkiWelt Söll nabízí největší noční lyžařské středisko v Rakousku! Tři dny v týdnu od středy do soboty máte k dispozici 10 km upravovaných sjezdovek, které jsou k dispozici také v pozdních hodinách. Pět sjezdů v okolí lanovky Hochsöll a sedačkové lanovky Keat a Hexen6er jsou k dispozici vč. umělého osvětlení do 21:30 hod. Kromě těchto sjezdovek je také večer dobře osvětlená fun-arena "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Různé lyžařské chaty a noční sáňkářská dráha u lanovky Hochsöll doplňují tuto nabídku. Táto různorodá nabídka má také svoji cenu: pro večerní lyžování v Söllu je potřeba zakoupit speciální skipas.

Navíc je v Brixenu u vleku Schusterbühel osvětlená 300 m dlouhá noční sjezdovka do 19:00 hod. Ve Westendorfu na Vás čeká cviční louka u čtyřmístné sedačkové lanovky s 500 m dlouhou sjezdovkou, která láká k nočnímu lyžování. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Söll

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Söll
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.