Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Hopfgarten

412 Počet hodnocení:

98 % Doporučení:

Středisko 8,3
Lyžování 9,1

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 620 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" máte přístup do jednoho z největších vzájemně propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 254 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý. Přes místní vrcholek Hohe Salve je Hopfgarten napojen přímo na SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Kabinková lanovka pro 8 osob vás pohodlně dopraví do prostřední stanice, která leží ve výšce 1 200 m, kde se vám otevírají další možnosti.

Sjezdovka mířící do Itteru si na Hohe Salve již brousí zuby na lyžaře a snowboardisty s dobrou kondicí. Freeridisté si mohou zajezdit na svahu Salvista a freestylisti zase ve funparku, kde najdou atrakce jako skokánky, tably a raily. I Westendorf a Söll mají rovněž snowpark se skokánky a jinými elementy. Pravý požitek slibují skoro 77 stanic a chatek na posezení, které zdobí celé lyžařské středisko.

Nezapomenutelný zážitek si užijete při večerním lyžování v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených sjezdovkách si rádi přijdou mezi turisty vychutnat své obloučky napříč střediskem i místní.

V zimě 2015/2016 byl zahájen provoz nevšední atrakce prokazující možnosti pohodlí na lanovce v Hopfgarden: nová šesti-sedačková lanovka "Schernthannbahn" disponuje kromě vyhřívaných sedaček, komfortního polstrování, nebesky modrého ochranného štítu proti nepřízni počasí a automatickým uzavíráním popruhů také automatickou pomocí při nástupu. Jedná se o nástupní plošinu, která rozpozná, kdy nastupuje dítě. Tato lanovka dokazuje, že co se týče komfortu a bezpečí dá se vždy vymyslet něco nového..

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück"!

S rozšířením skipasu na "Super Ski Card" (viz. lyžařský region) máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek i vleků ve 23 lyžařských regionech v Tyrolsku a Salcbursku.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental nabízí tři střediska s možností večerního lyžování a to v Söllu, Brixenu a Westendorfu. Nejlepší je Skiwelt Söll, který je největším nočním lyžařským střediskem Rakouska! 10 km upravovaných sjezdovek, rozdělených na pět sjezdů jsou do pozdních večerních hodin osvětlené. Třikrát týdně od středy do soboty mají zimní sportovci k dispozici tuto možnost u lanovky Hochsöll, sedačkové lanovky Keat a Hexen6eraž do 21:30 hod. Osvětlená je také fun-area "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Noční sáňkování u lanovky Hochsöll a také lyžařské chaty doplňují tuto nabídku. Noční lyžování v Söllu něco také stojí: pro noční nabídku je třeba zakoupit speciální skipas.

V ceně jsou však zahrnuté noční sjezdovky v Brixenu a Westendorfu. U vleku Schusterbühel u Brixenu leží cca 300 m dlouhá modrá sjezdovka, která je osvětlená a je v provozu do 19:00 hod. Ve Westendorfu na cvičné louce čtyřmístné sedačkové lanovky je v k dispozici 500 m dlouhá z sjezdovka pro noční lyžování. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Hopfgarten

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Hopfgarten
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.