Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Going

270 Počet hodnocení:

99 % Doporučení:

Středisko 8,7
Lyžování 9,0

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 798 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ máte přístup k jedno z největších komplexních lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát nezávislou organizací „Skiresort Service International“ prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních lanovek a vleků, 284 km upravovaných, částečně osvětlených sjezdovek, 23 km lyžařských okruhů z nichž více než 229 km je možno uměle zasněžit. Ať už jste malý nebo velký, začátečník nebo profík, tady si rozhodně přijdete na své.

Sjezdy na Astbergu jsou převážně jednoduché a tudíž se skvěle hodí pro rodiny s dětmi. Nejdelší sjezd měří skoro 2,5 km a během jízdy překonáte výškový rozdíl 431 m. Odtud máte perfektní napojení na zbytek lyžařské oblasti. Mnohými sjezdy do údolí, jako například i 7,3 km dlouhým sjezdem z Hohe Salve do Söllu, budete fascinováni. Ale i naprostí milovníci lyžování se nemusí obávat, v okolí Hartkaiseru a Hohe Salve totiž najdou i oni černé sjezdovky. Hopfgarten, Westendorf a Scheffau nabízí navíc i skvělé oblasti pro freeriding. Skutečný požitek slibuje navíc i 77 možných občerstvovacích stanic, které se nachází v celém areálu.

V sousedním Ellmau na Vás čeká hi-tech deseti-místná kabinková lanovka s vyhřívanými sedačkami a Wi-Fi která Vás dopraví až do nadmořské výšky 1 530 m a je jednou z nejmodernějších lanovek světa. Na horské stanici vznikl ráj plný zážitků "Erlebis-Eldorado Hartkeiser" mimo jiné s dětskou restaurací a zážitkovou lyžařskou školou. U dolní stanice byl vybudován sportovní obchod, restaurace, après-ski bar, podzemní garáže a vyhřívaná úschovna lyží.

Nezapomenutelný zážitek si užijete při večerním lyžování v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených sjezdovkách si rádi přijdou mezi turisty vychutnat své obloučky napříč střediskem i místní.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück"!

S rozšířením skipasu na "Super Ski Card" máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek a vleků v 25 lyžařských regionech.

V SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental máte v nabídce hned tři střediska s možností večerního lyžování a to Söll, Brixen a Westendorf. SkiWelt Söll je největší lyžařské středisko s možností večerního lyžování v Rakousku! 10 km upravovaných sjezdovek, které jsou rozdělená na pět sjezdů jsou osvětlena až do pozdních večerních hodin. Tři dni v týdnu od středy do soboty mají zimní sportovci v oblasti u lanovky Hochsöll a u sedačkové lanovky Keat a Hexen6er tuto možnost do 21:30 hod. Osvětlená je také fun-area "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Noční sáňkování u lanovky Hochsöll a také víceré lyžařské chaty rozšiřují noční nabídku. Pro noční lyžování v Söllu je potřeba zakoupit speciální skipas.

kromě této nabídky jsou k dispozici dvě další noční střediska: Ve Westendorfu je osvětlená v úterý 500 m dlouhá sjezdovka do 21:00 hod. V Brixenu je u vleku Schusterbühel k dispozici pro noční lyžování 300 m dlouhá sjezdovka do 19:00 hod. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Going

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Going
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.