Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Ellmau

135 Počet hodnocení:

98 % Doporučení:

Středisko 9,3
Lyžování 9,6

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 820 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ máte přístup k jednomu z největších vzájemně propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 229 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý. Najdete tu také noční sáňkovací dráhu o délce 4,5 km.

Od roku 2015 Vás dopraví nová hi-tech deseti-sedačková kabinková lanovka "Hartkaiserbahn" přímo z Ellmau do 1 530 m n.m. Kabinková lanovka s vyhřívanými sedačkami a Wi-Fi nahrazuje starou lanovku Hartkeiser-Standseilbahn a je jednou z nejmodernějších lanovek světa. V návaznosti na to došlo i k velké přestavě samotných stanic. U horní stanice vznikl zážitkový ráj "Erlebnis-Eldorado Hartkeiser" mimo jiné s dětskou restaurací a zážitkovou lyžařskou školou. Dolní stanice byla rozšířena o obchod se sportovními potřebami, restauraci, bar s après-ski, podzemní garáží a vyhřívanou úschovnou lyží.

Z Hartkaiser je možno se rovnou napojit do zbytku SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental. Zejména 4,1 km dlouhý sjezd z Hartkaiseru do údolí slibuje nekonečnou zábavu na sjezdovkách. Zkušení lyžaři si zde mohou vyzkoušet i černé sjezdovky a svahů s hlubokým sněhem je tady také více než dost. Pravou „vysokohorskou pochoutku“ si můžete dopřát v jednom ze 77 možných stáncích s občerstvením.

Nezapomenutelný zážitek si užijete při večerním lyžování v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených sjezdovkách si rádi přijdou mezi turisty vychutnat své obloučky napříč střediskem i místní.

S rozšířením skipasu na "Super Ski Card " máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek i vleků ve 25 lyžařských regionech (viz. lyžařský region).

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou deseti-sedačkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také na téma "Hans im Glück"!

Ve středisku SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental je nabídka večerního lyžování v Söllu, Brixenu a Westendorfu. Nejvhodnější pro noční lyžování je SkiWelt Söll, protože tady se nachází největší noční lyžařské středisko Rakouska! Od středy do soboty máte k dispozici 10 km upravovaných sjezdovek, které jsou k dispozici také v pozdních hodinách. Pět sjezdů v okolí lanovky Hochsöll a sedačkové lanovky Keat a Hexen6er jsou k dispozici vč. umělého osvětlení do 21:30 hod. Kromě těchto sjezdovek je také večer dobře osvětlená fun-arena "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Různé lyžařské chaty a noční sáňkářská dráha u lanovky Hochsöll doplňují tuto nabídku. Táto různorodá nabídka má také svoji cenu: pro večerní lyžování v Söllu je potřeba zakoupit speciální skipas.

Kromě těchto nabídek jsou ve SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental další dva lyžařské střediska s možností večerního lyžování: Ve Westendorfu je každý úterý osvětlená 500 m dlouhá sjezdovka a to do 21:00 hod. V Brixenu u vleku Schusterbühel je ještě jedna modrá noční sjezdovka, která je osvětlená a je bez přestávky v provozu do 19:00 hod. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Ellmau

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Ellmau
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.