Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Brixen im Thale

496 Počet hodnocení:

96 % Doporučení:

Středisko 8,4
Lyžování 9,2

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 794 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ máte přístup k jednomu z největších vzájemně propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 229 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý.

Od zimy 2015/2016 na Vás v Brixenu čeká jedna novinka: nová lanovka Jochbahn, ta nejrychlejší osmi-sedačková lanovka světa, kterou najdete na slunečné straně Brixenu. Krytá lanovka s vyhřívanými sedačkami překoná díky rychlosti 6 m za sekundu 2 km dlouho trasu výjimečně rychle a zároveň velmi pohodlně. K tomu byl navíc v zimě 2014/2015 otevřen nový sjezd Joch, který Vás díky rafinovanému podjezdu přivede až k příjezdové komunikaci bez zbytečného přejíždění.

Z Brixenu se dostanete přes Hochbrixen na Hartkaiser, kde si příjdou na své ne jen začátečníci ale také profíci a freerideři. Také máte spojení k Hohe Salve, přes Choralpe na sjezdovky v Kitzbühelu. Boarders Playground na Gampenkogel bude jistě lahůdkou pro boardery. 5,5 km dlouhý sjezd do údolí z Choralpe vyžaduje o něco více zkušeností. Začátečníci se oproti tomu mohou zdokonalovat na skvělé sjezdovce na Westendorferské straně nebo u Hochbrixen. Freerideři si přijdou na své v Hopfgartenu, Scheffau nebo ve Westendorfu. Pravým „požitkem“ bude jistě 77 různých chatek a restaurací podél lyžařského střediska, kam si můžete zajít na chvíli posedět.

Nezapomenutelný zážitek si užijete při večerním lyžování v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených sjezdovkách si rádi přijdou mezi turisty vychutnat své obloučky napříč střediskem i místní.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou deseti-sedačkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také na téma "Hans im Glück"!

S rozšířením skipasu na "Super Ski Card" máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek a vleků v 25 lyžařských regionech!

V SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental máte tři střediska s možností lyžování: Söll, Brixen a Westendorf. U vleku Schusterbühel v Brixenu je k dispozici 300 m dlouhá noční sjezdovka, která je osvětlená do 19:00 hod.

Třešničkou na dortu je noční lyžování v SkiWelt Söll. Tu se nachází v Rakousku největší lyžařské středisko! Od středy do soboty máte k dispozici 10 km upravovaných sjezdovek, které jsou vhodné pro noční lyžování. Všech pět sjezdovek u lanovky Hochsöll a také u sedačkové lanovky Keat a Hexen6er jsou do 21:30 osvětlené. Kromě početných sjezdovek je osvětlená také fun-arena "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Kromě toho na Vás čeká hodně zábavy v lyžařských chatách a noční sáňkářská dráha u lanovky Hochsöll. Noční lyžování v Söll je tak rozmanité a tak bohaté, že je třeba zakoupit speciální skipas.

Navíc na Vás čeká ve Westendorfu také osvětlená cviční louka u čtyřmístní sedačkové lanovky, která je dlouhá 500 m. Táto sjezdovka je osvětlená v úterý do 21:00 hod. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Brixen im Thale

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Brixen im Thale
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.