Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Ocenění

Hodnocení zákazníků

Bad Häring

104 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 8,2
Lyžování 9,1

Informace k lyžařskému středisku

SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 650 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km
Lyžařské trasy: 23 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem „Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental“ máte přístup k k jednomu z největších vzájemně propojených lyžařských středisek Rakouska! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek včetně 23 km lyžařských tras (z toho přes 229 km je možno uměle zasněžit), ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý. Bezplatným skibusem se pohodlně dostanete z Bad Häringu do Hopfgaretenu a tím budete mát rychlý vstup do Ski Weltu.

Kabinkovou lanovkou máte přes Hochsöll přístup na vrchol Hohe Salve a odtud do celého areálu. 7,3 km dlouhý sjezd do údolí a střediska Söll čeká na zdatných sportovců a na své si přijdou profíci na 2 km dlouhé černé sjezdovce u lanovky Kälbersalve. O freeridery je postaráno na svahu Salvista a boardeři se mohou vydovádět ve snowparku Hochsöll s atrakcemi jako tables, kicker a raily. Ve Westendorfu a Ellmau najdete také snowparky s quarterpipami a jinými skvělými elementy. Skutečný zážitek slibuje také 77 stánků s občerstvením, které se tu v okolí nachází.

Netradičním zážitkem je večerní lyžování v největším večerním lyžařském středisku Rakouska. Na čerstvě upravených a osvětlených sjezdovkách se dokonce mezi hosty rádi přimíchají i místní a užívají své obloučky napříč střediskem.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou deseti-sedačkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také na téma "Hans im Glück"!

S rozšířením skipasu na "Super Ski Card" máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 794 km sjezdovek a 925 lanovek a vleků v 25 lyžařských regionech.

Zimní dovolená v Bad Häringu nabízí také noční lyžování. V SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental máte možnost nočního lyžování v Söllu, Brixenu a Westendorfu. Největší noční lyžařské středisko Rakouska leží v SkiWelt Söll. Od středy do soboty máte k dispozici až 10 km upravovaných sjezdovek, které si můžete užívat v pozdních hodinách. Pět sjezdovek u lanovky Hochsöll a také u lanovek Keat a Hexen6er je v provozu do 21:30 noční osvětlení. Kromě početných sjezdovek je osvětlená také fun-arena "Hans im Glück" u čtyřmístní sedačkové lanovky. Noční lyžování v Söll je neopakovatelné a rozmanité, takže si pro to musíte zakoupit speciální skipas.

Kromě toho je v čtvrtky do 21:00 hod. osvětlená také cviční louka ve Westendorfu s délkou 500 m u čtyřmístní sedačkové lanovky. V Brixenu je kromě toho osvětlená také 300 m dlouhá modrá sjezdovka u vleku Schusterbühel do 19 hod. Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Bad Häring

Mapa zvětšit

Hledat…
: Lyžařské středisko Bad Häring
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.